Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław (Krzyki)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka30 / 30 min

Sara

Opis ogłoszenia

Witam, udzielę korepetycji z fortepianu i teorii muzyki w języku polskim oraz angielskim. Uczyłam się w Piano Academy of Ireland w Dublinie oraz uzyskałam certyfikat z wyróżnieniem Królewskiej Akademii Muzycznej w Londynie  5 grade ABRSM (The Associated Board of the Royal Schools of Music) z zakresu fortepianu i teorii. Obecnie uczę się w Szkole  Muzycznej II stopnia we Wrocławiu. Uczę tylko dzieci i młodzież, nie udzielam lekcji osobom dorosłym.

I will teach piano and theory in polish and english language. I attended the Piano Academy of Ireland in Dublin and graduated with distinction 5 grade ABRSM (The Associated Board of the Royal Schools of Music) in piano and theory. I am currently studying in a 2nd grade school of music in Wrocław.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.