Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Szczecin

Opis ogłoszenia

Absolwentka filologii polskiej i pedagogiki szkolnej podejmie się ogólnie pojętą opieką edukacyjną najmłodszych. Zajmuję się m.in. nauką czytania i pisania, pomocą w odrabianiu lekcji, nauką języka angielskiego, prowadzeniem zajęć plastycznych i gier edukacyjnych.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Xxxx
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 marca 2019

Pani umowila się na lekcję w poniedziałek. Zadzwoniła ,że coś jej wypadło i przełożyła na inny dzień. Wypadki losowe,rozumiemy.W umówiony kolejny dzień nie pojawiła się wcale,nie odbierala telefonów i nie odpisywala na smsy.Jestesmy bardzo rozczarowanie,nie polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2011

Zdecydowanie polecam, jest uczciwa, jak mówi tak też jest. Pomogła mi w przygotowaniu dwóch prac zaliczeniowych. Z dobrym efektem końcowym. :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2010

Pani Sylwia jest osobą bardzo sumienną, pomogała mi w przygotowaniu pracy licencjackiej,obraniłam ją na 5!
Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.