Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Szczecin
Język angielski60 / 60 min

Sylwia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/53 opinie

Opis ogłoszenia

Nauka języka angielskiego dzieci w wieku wczesnoszkolnym oraz gimnazjum, licealistów, a także od podstaw dorosłych. Zapewniam miłą i bezstresową atmosferę. Kontakt z językiem angielskim miałam już od najmłodszych lat, podczas studiów na lektoratach uczęszczałam do grupy o najwyższym poziomie zaawansowania, a obecnie zajmuję się nauczaniem i hobbystycznym tłumaczeniem tekstów literackich. Sama wiem, ile problemów może sprawić nauka języka obcego, przezwyciężyłam je i Tobie również pomogę je przezwyciężyć.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Xxxx
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 marca 2019

Pani umowila się na lekcję w poniedziałek. Zadzwoniła ,że coś jej wypadło i przełożyła na inny dzień. Wypadki losowe,rozumiemy.W umówiony kolejny dzień nie pojawiła się wcale,nie odbierala telefonów i nie odpisywala na smsy.Jestesmy bardzo rozczarowanie,nie polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2011

Zdecydowanie polecam, jest uczciwa, jak mówi tak też jest. Pomogła mi w przygotowaniu dwóch prac zaliczeniowych. Z dobrym efektem końcowym. :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2010

Pani Sylwia jest osobą bardzo sumienną, pomogała mi w przygotowaniu pracy licencjackiej,obraniłam ją na 5!
Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.