Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin

Sylwia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,0/55 opinii
Dla użytkownika Sylwia

O mnie

Jestem absolwentką filologii polskiej i pedagogiki szkolnej. Udzielam korepetycji z języka polskiego, angielskiego oraz informatyki. Posiadam trzy lata doświadczenia w pracy w prywatnej szkole i sześć lat w udzielaniu korepetycji. W wolnych chwilach zajmuję się pisaniem i tłumaczeniem tekstów literackich z języka angielskiego na polski oraz korektą wszelkiego rodzaju tekstów pisemnych.Zapraszam do współpracy! :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
18 maja 2020

Nie polecam, stracone pieniądze i czas.

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
26 lutego 2020

Pani Sylwia przychodziła jakiś czas do mojej córki często nie mogła do nas dojechać i przekładała spotkania albo umawiała się i później zapominała a my czekaliśmy... pewnego dnia przestała odbierać telefon....

Sylwia

Ale o jakiego ucznia chodzi? Już od ponad roku mam tych samych stałych uczniów. Nikt nowy nie doszedł i nikt nie odszedł. Jeśli chodzi o ucznia z Polic, przestałam prowadzić tam zajęcia z powodu właśnie trudności z dojazdami. Trudno o terminowość, gdy stoi się godzinę w korku i ma się w tym samym dniu korepetycje w dwóch różnych miastach. Teraz uczę uczę wyłącznie na terenie Szczecinie, co pozwala wyeliminować sytuacje, że nie jestem w stanie przyjechać. Pozdrawiam.

avatar
Xxxx
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 marca 2019

Pani umowila się na lekcję w poniedziałek. Zadzwoniła ,że coś jej wypadło i przełożyła na inny dzień. Wypadki losowe,rozumiemy.W umówiony kolejny dzień nie pojawiła się wcale,nie odbierala telefonów i nie odpisywala na smsy.Jestesmy bardzo rozczarowanie,nie polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2011

Zdecydowanie polecam, jest uczciwa, jak mówi tak też jest. Pomogła mi w przygotowaniu dwóch prac zaliczeniowych. Z dobrym efektem końcowym. :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2010

Pani Sylwia jest osobą bardzo sumienną, pomogała mi w przygotowaniu pracy licencjackiej,obraniłam ją na 5!
Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.