Mateusz Kowalik

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos30 - 40 / 60 min

Mateusz Kowalik

Opis ogłoszenia

Witam.

Jestem studentem prawa na Uniwersytecie Łódzkim. Jestem również pasjonatem historii, prawa i nauk społecznych. Pragnę tę moją pasję przelewać na innych, dlatego z wielką przyjemnością pomogę uczniom szkół podstawowych i liceów w bieżącej nauce i przygotowaniu do sprawdzianów i egzaminów. 
Zajęcia dostosowuję indywidualnie do ucznia- jego wiedzy i zaangażowania. Nie chcę przede wszyskim, by zajęcia ze mną były kolejną męczącą godziną, którą uczeń co tydzień odbębni i nic z tego nie wyniesie. Kluczem do sukcesu jest zainteresowanie go poruszaną tematyką, choćby poprzez uwydatnianie praktycznych, życiowych aspektów omawianych zagadnień.
Pierwsze zajęcia są darmowe- mają one bowiem charakter zapoznawczy z uczniem.
Pozdrawiam :)

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek14:00 - 20:00
Środa14:00 - 20:00
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.