Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Sosnowiec
Rybnik
Katowice
Mysłowice
Dąbrowa Górnicza
Język francuski25 / 45 min

Basia

Opis ogłoszenia

Witam!
Jestem studentką III roku języka francuskiego na Uniwersytecie Śląskim. Zajmuję się tłumaczeniem oraz udzielam korepetycji dla osób o różnym poziomie zaawansowania: od podstawówki do liceum/ technikum. Chętnie pomogę w przygotowaniach do matury :) Jeśli masz problem z wymową czy gramatyką lub chcesz porozmawiać po francusku - zapraszam! Zapewniam własne materiały i miłą atmosferę na zajęciach oraz dopasowanie programu nauczania do potrzeb ucznia. Zapraszam uczniów w każdym wieku, którzy chcieliby poduczyć się języka!

Cena uzależniona od rejonu udzielanych korepetycji.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.