Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

 Hello,
I was born and bred in London and I have been teaching English for over 20 years.I speak a very clear and correct BBC English. Before every lesson I provide stimulating,thought-provoking material to read and prepare,so that way you will learn many new words and expressions to use when talking,while also improving your fluency Lessons are very effective in getting you to speak about different subjects,as well as being fun and stress-free.
I’m afraid I don’t speak Polish.INVOICES FOR LESSONS ARE ALSO AVAILABLE IF NEEDED.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 20
avatar
Julek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

I attended lessons with Peter as a young kid (probably around two decades ago). Never before nor after had I such great native speaker sessions. Peter is as a true teacher. All the best mate!

PETER ELLIS

GREAT TO HEAR FROM YOU JULEK:)) I too fondly remember our lessons. Do you remember showing me Teenage Dirtbag by Wheatus and us enjoying it and working on its vocabulary?

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2018

Zgadzam się z wszystkimi powyższymi komentarzami. Jestem bardzo zadowolna z lekcji z Peterem. Są bardzo ciekawe, przyjemne, a przy tym wartościowe. Widzę u siebie postępy w nauce języka. Bardzo cenię sobie dostosowane do mnie poziomem a również tematyką(!) materiały do nauki, które czytam z dużym zainteresowaniem. Bardzo ujęła mnie również punktualność, skrupulatoność i elastyczność godzinowa nauczyciela. Ponadto, cała lekcja jest intensywna, zawsze skupiona na uczniu i rozwijaniu ucznia umiejętności bez odbiegania od tematu czy niepotrzebnych przerywników. Serdecznie polecam! Najlepszy nauczyciel jakiego miałam!

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2018

Peter jest inteligentnym i dowcipnym nauczycielem,a rozmowy z nim są wciągające i lekcje upływają "nie wiadomo kiedy".Nauka przebiega sprawnie i bez stresu.Peter w ciągu tygodnia przesyła materiał dostosowanego do zainteresowań ucznia, które należy przeczytać, zrozumieć i być w stanie o nich dyskutować.Swobodna konwersacja, wyłącznie po angielsku, dyskretnie moderowana i korygowana przez Petera. Ponadto możliwość bardzo elastycznego umawiania się na lekcje które zawsze rozpoczynają się punktualnie.Dzięki niemu zrobiłam szybkie postępy w mówieniu. A jeżeli nie przygotuję się do lekcji - taktownie, ale dosadnie potrafi mnie zmotywować. Bardzo to doceniam.Jeszcze raz gorąco polecam każdemu, kto chce zrobić postępy w nauce języka angielskiego.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2018

Bardzo dobry, kompetentny, potrafiący zmotywować do nauki nauczyciel. Lekcje przebiegają w przyjemnej oraz sprzyjającej nauce atmosferze. Szczerze polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Podpisuję się pod wszystkim co zostało napisane na temat zajęć z Peterem. Dodam jeszcze aspekty kulturowe, którymi się chętnie dzieli, a które często wyjaśniają niektóre zagadnienia językowe. Bardzo cenię sobie również punktualność, co jest niezbędne przy dwójce małych dzieci, którym na czas zajęć trzeba zorganizować opiekę.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Świetna forma nauki poprzez rozmowy na najróżniejsze, bardzo ciekawe tematy.
Peter jest bardzo cierpliwy i opanowany. Rozmowy przebiegają w luźnej, swobodnej i bezstresowej atmosferze. Ale kiedy trzeba motywuje do pracy.
Szczerze polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Peter jest świetnym nauczycielem i można z nim porozmawiać o wszystkim. Przesyła dużo bardzo interesujących materiałów i skutecznie motywuje do opracowania ich w domu. Forma lekcji i sposób jej przeprowadzenia zmuszają do ciągłego mówienia i doskonalenia języka. Jest to mój pierwszy nauczyciel, który zwraca uwagę na wymowę i koryguje kiedy jest taka potrzeba. Żałuję, że nie trafiłam do niego wcześniej. Bardzo polecam wszystkim którzy chcą się skutecznie uczyć angielskiego.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Konwersacje z Peterem są niesamowicie rozwijające. Metoda pracy oparta na przesyłanych artykułach szybko poszerza słownictwo, rozwija językowo oraz światopoglądowo. Szeroki wybór ciekawych artykułów z różnych dziedzin motywuje do pogłębiania wiedzy. Ponadto Peter daje pewną swobodę w doborze tematów lekcji, co sprzyja nauce, łącząc przyjemne z pożytecznym. Polecam serdecznie.

avatar
Rob
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2018

Absolutnie polecam. Od szesciu miesiecy regularnie dwa razy w tygodniu mam lekcje z Peterem. Potrafi umiejetnie dobrac tematy do rozmow i wywolac ciekawa dyskusje. Lekcje sa inspirujace i wywiazuja sie gorace dyskusje, jednoczesnie wylapuje bledy natychmiast je korygujac. Jestem zadowolony z formy nauczania jak rowniez z efektow.

Rob

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

Polecam gorąco lekcje z Peterem. Jest naprawdę bardzo dobrym nauczycielem. Jest osobą kompetentną i otwartą. Dzięki konwersacjom z nim mój angielski znacznie się poprawił, poszerzyło się słownictwo, którym dysponuję, nabyłem więcej pewności w posługiwaniu się tym językiem. Z uwagi na szeroką wiedzę Petera lekcje nie są monotonnym wykonywaniem ćwiczeń, a okazją do dyskusji na ciekawe tematy między innymi z zakresu polityki, sportu, biznesu. W trakcie lekcji oprócz nauki języka zdobywamy także wiedzę ogólną. Lekcje są ciekawe i inspirujące, prowadzone z humorem.
Jeszcze raz gorąco polecam każdemu, kto chce zrobić postępy w nauce języka angielskiego.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Peter jest wszechstronnym i dowcipnym człowiekiem, rozmowy z nim są wciągające i lekcje upływają "nie wiadomo kiedy". Peter w ciągu tygodnia przesyła linki do artykułów dostosowane do zainteresowań, które należy przeczytać, zrozumieć i być w stanie o nich dyskutować, niemniej jednak sztuka improwizowanej konwersacji na przypadkowe tematy także nie jest mu obca. Po pół roku cotygodniowych konwersacji zaczynam widzieć efekty - rzadziej się zacinam mówiąc po angielsku, nabrałem pewności, rzadziej brakuje mi słów. Czuję, że wreszcie (po wielu latach nauki) zaczynam przechodzić z teoretycznej "znajomości" angielskiego, do realnej bezstresowej (i płynnej) komunikacji w tym języku. Polecam

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

Jeżeli chcesz poprawić zdolność płynnej konwersacji w języku angielskim oraz wykorzystywać przy tym coraz to nowe słownictwo, to trafiłeś pod właściwy adres. Lekcje z Peterem to możliwość odbycia ciekawych dyskusji na intersujące nas tematy, co dodatkowo motywuje do nauki i sprawia, że kolejna lekcja nie jest przykrym obowiązkiem, a szansą na miłe i zarazem pożyteczne spędzenie czasu. Ponadto Peter bardzo szybko i konsekwentnie wyłapuje najczęściej popełniane przez nas błędy, dając tym samym szansę na poprawę najsłabszych punktów naszego angielskiego. Polecam!!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2018

Serdecznie polecam, współpracuje z Peterem już dłuższy czas i muszę przyznać, że to naprawdę dobry nauczyciel. Lekcje z Peterem nie są monotonne tak jak to jest w "popularnych" szkołach. Myślę, że nauka z takim nativem jak Peter to najlepsza opcja.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Szczerze polecam. Całe życie angielski był dla mnie uciążliwością i cierpieniem. Peter skupił się ze mną na najważniejszym - komunikatywności i skuteczności. Uczy behawioralnie - wysyła ciekawe artykuły, które potem się omawia. Jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o tematykę i zakres oraz terminy lekcji. Highly recommended!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

Bardzo polecam !!! Szczególnie dla osób, które chcą w końcu zacząć mówić po angielsku! Swobodna konwersacja, wyłącznie po angielsku, dyskretnie moderowana i korygowana przez Petera. Ponadto możliwość bardzo elastycznego umawiania się na lekcje!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Peter to bardzo fajny kontaktowy człowiek. Można z nim poruszać szerokie tematy społeczne,polityczne czy historyczne. Zawsze miła rozmowa i szkoda że się kończy.Nauka przebiega sprawnie i bez stresu wiem że nabieram swobody i pewności w rozmawianiu po Angielsku.
Polecam

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Lekcje z Peterem to prawdziwa przyjemność - jestem pod wrażeniem na ile tematów potrafi swobodnie rozmawiać - polityka, sytuacja na świecie, biznes, sport, nauka i wiele innych. To człowiek o bardzo szerokich horyzontach, z którym rozmowa nigdy nie jest nudna. Dzięki niemu zrobiłem szybkie postępy w mówieniu. A jeżeli nie przygotuję się do lekcji - taktownie, ale dosadnie zwróci potrafi mnie zmotywować. Bardzo to doceniam.
Polecam naukę z Peterem każdemu, kto poważnie myśli o nauce angielskiego. To najlepszy nauczyciel jakiego miałem :-)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Współpracuję z Peterem już od 4 lat, co w moim przypadku jest bardzo długim okresem. Świadczy to o tym, że spotkania z Peterem są cały czas interesujące, inspirujące i rozwijające dla mnie. Nie chodzi mi tylko o angielski ale rownież wiedzę ogólną. z Peterem można pogadać na każdy temat pod warunkiem, że się do tego dobrze przygotujesz - i to jest super, pracując z nim czujesz presję do nieustannego samorozwoju doskonale się przy tym bawiąc.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Bardzo polecam lekcje z Peterem.
Jest cierpliwy, zabawny.
Konwersacje są interesujące, gdyż dobiera tematykę rozmów do zainteresowań. Nie mam czasu uczyć się poza korepetycjami, ale cotygodniowe konwersacje przynoszą efekty.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

Najlepszy nauczyciel języka angielskiego jakiego miałem. Sprawił , że nareszcie zacząłem swobodnie mówić po angielsku. Profesjonalny i kompetentny , zawsze doskonale przygotowany do zajęć. Jest wymagający ale skuteczny. Naparwdę polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.