Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 20
avatar
Julek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

I attended lessons with Peter as a young kid (probably around two decades ago). Never before nor after had I such great native speaker sessions. Peter is as a true teacher. All the best mate!

PETER ELLIS

GREAT TO HEAR FROM YOU JULEK:)) I too fondly remember our lessons. Do you remember showing me Teenage Dirtbag by Wheatus and us enjoying it and working on its vocabulary?

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2018

Zgadzam się z wszystkimi powyższymi komentarzami. Jestem bardzo zadowolna z lekcji z Peterem. Są bardzo ciekawe, przyjemne, a przy tym wartościowe. Widzę u siebie postępy w nauce języka. Bardzo cenię sobie dostosowane do mnie poziomem a również tematyką(!) materiały do nauki, które czytam z dużym zainteresowaniem. Bardzo ujęła mnie również punktualność, skrupulatoność i elastyczność godzinowa nauczyciela. Ponadto, cała lekcja jest intensywna, zawsze skupiona na uczniu i rozwijaniu ucznia umiejętności bez odbiegania od tematu czy niepotrzebnych przerywników. Serdecznie polecam! Najlepszy nauczyciel jakiego miałam!

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2018

Peter jest inteligentnym i dowcipnym nauczycielem,a rozmowy z nim są wciągające i lekcje upływają "nie wiadomo kiedy".Nauka przebiega sprawnie i bez stresu.Peter w ciągu tygodnia przesyła materiał dostosowanego do zainteresowań ucznia, które należy przeczytać, zrozumieć i być w stanie o nich dyskutować.Swobodna konwersacja, wyłącznie po angielsku, dyskretnie moderowana i korygowana przez Petera. Ponadto możliwość bardzo elastycznego umawiania się na lekcje które zawsze rozpoczynają się punktualnie.Dzięki niemu zrobiłam szybkie postępy w mówieniu. A jeżeli nie przygotuję się do lekcji - taktownie, ale dosadnie potrafi mnie zmotywować. Bardzo to doceniam.Jeszcze raz gorąco polecam każdemu, kto chce zrobić postępy w nauce języka angielskiego.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2018

Bardzo dobry, kompetentny, potrafiący zmotywować do nauki nauczyciel. Lekcje przebiegają w przyjemnej oraz sprzyjającej nauce atmosferze. Szczerze polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Podpisuję się pod wszystkim co zostało napisane na temat zajęć z Peterem. Dodam jeszcze aspekty kulturowe, którymi się chętnie dzieli, a które często wyjaśniają niektóre zagadnienia językowe. Bardzo cenię sobie również punktualność, co jest niezbędne przy dwójce małych dzieci, którym na czas zajęć trzeba zorganizować opiekę.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Świetna forma nauki poprzez rozmowy na najróżniejsze, bardzo ciekawe tematy.
Peter jest bardzo cierpliwy i opanowany. Rozmowy przebiegają w luźnej, swobodnej i bezstresowej atmosferze. Ale kiedy trzeba motywuje do pracy.
Szczerze polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Peter jest świetnym nauczycielem i można z nim porozmawiać o wszystkim. Przesyła dużo bardzo interesujących materiałów i skutecznie motywuje do opracowania ich w domu. Forma lekcji i sposób jej przeprowadzenia zmuszają do ciągłego mówienia i doskonalenia języka. Jest to mój pierwszy nauczyciel, który zwraca uwagę na wymowę i koryguje kiedy jest taka potrzeba. Żałuję, że nie trafiłam do niego wcześniej. Bardzo polecam wszystkim którzy chcą się skutecznie uczyć angielskiego.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Konwersacje z Peterem są niesamowicie rozwijające. Metoda pracy oparta na przesyłanych artykułach szybko poszerza słownictwo, rozwija językowo oraz światopoglądowo. Szeroki wybór ciekawych artykułów z różnych dziedzin motywuje do pogłębiania wiedzy. Ponadto Peter daje pewną swobodę w doborze tematów lekcji, co sprzyja nauce, łącząc przyjemne z pożytecznym. Polecam serdecznie.

avatar
Rob
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2018

Absolutnie polecam. Od szesciu miesiecy regularnie dwa razy w tygodniu mam lekcje z Peterem. Potrafi umiejetnie dobrac tematy do rozmow i wywolac ciekawa dyskusje. Lekcje sa inspirujace i wywiazuja sie gorace dyskusje, jednoczesnie wylapuje bledy natychmiast je korygujac. Jestem zadowolony z formy nauczania jak rowniez z efektow.

Rob

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

Polecam gorąco lekcje z Peterem. Jest naprawdę bardzo dobrym nauczycielem. Jest osobą kompetentną i otwartą. Dzięki konwersacjom z nim mój angielski znacznie się poprawił, poszerzyło się słownictwo, którym dysponuję, nabyłem więcej pewności w posługiwaniu się tym językiem. Z uwagi na szeroką wiedzę Petera lekcje nie są monotonnym wykonywaniem ćwiczeń, a okazją do dyskusji na ciekawe tematy między innymi z zakresu polityki, sportu, biznesu. W trakcie lekcji oprócz nauki języka zdobywamy także wiedzę ogólną. Lekcje są ciekawe i inspirujące, prowadzone z humorem.
Jeszcze raz gorąco polecam każdemu, kto chce zrobić postępy w nauce języka angielskiego.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Peter jest wszechstronnym i dowcipnym człowiekiem, rozmowy z nim są wciągające i lekcje upływają "nie wiadomo kiedy". Peter w ciągu tygodnia przesyła linki do artykułów dostosowane do zainteresowań, które należy przeczytać, zrozumieć i być w stanie o nich dyskutować, niemniej jednak sztuka improwizowanej konwersacji na przypadkowe tematy także nie jest mu obca. Po pół roku cotygodniowych konwersacji zaczynam widzieć efekty - rzadziej się zacinam mówiąc po angielsku, nabrałem pewności, rzadziej brakuje mi słów. Czuję, że wreszcie (po wielu latach nauki) zaczynam przechodzić z teoretycznej "znajomości" angielskiego, do realnej bezstresowej (i płynnej) komunikacji w tym języku. Polecam

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

Jeżeli chcesz poprawić zdolność płynnej konwersacji w języku angielskim oraz wykorzystywać przy tym coraz to nowe słownictwo, to trafiłeś pod właściwy adres. Lekcje z Peterem to możliwość odbycia ciekawych dyskusji na intersujące nas tematy, co dodatkowo motywuje do nauki i sprawia, że kolejna lekcja nie jest przykrym obowiązkiem, a szansą na miłe i zarazem pożyteczne spędzenie czasu. Ponadto Peter bardzo szybko i konsekwentnie wyłapuje najczęściej popełniane przez nas błędy, dając tym samym szansę na poprawę najsłabszych punktów naszego angielskiego. Polecam!!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2018

Serdecznie polecam, współpracuje z Peterem już dłuższy czas i muszę przyznać, że to naprawdę dobry nauczyciel. Lekcje z Peterem nie są monotonne tak jak to jest w "popularnych" szkołach. Myślę, że nauka z takim nativem jak Peter to najlepsza opcja.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Szczerze polecam. Całe życie angielski był dla mnie uciążliwością i cierpieniem. Peter skupił się ze mną na najważniejszym - komunikatywności i skuteczności. Uczy behawioralnie - wysyła ciekawe artykuły, które potem się omawia. Jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o tematykę i zakres oraz terminy lekcji. Highly recommended!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

Bardzo polecam !!! Szczególnie dla osób, które chcą w końcu zacząć mówić po angielsku! Swobodna konwersacja, wyłącznie po angielsku, dyskretnie moderowana i korygowana przez Petera. Ponadto możliwość bardzo elastycznego umawiania się na lekcje!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Peter to bardzo fajny kontaktowy człowiek. Można z nim poruszać szerokie tematy społeczne,polityczne czy historyczne. Zawsze miła rozmowa i szkoda że się kończy.Nauka przebiega sprawnie i bez stresu wiem że nabieram swobody i pewności w rozmawianiu po Angielsku.
Polecam

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Lekcje z Peterem to prawdziwa przyjemność - jestem pod wrażeniem na ile tematów potrafi swobodnie rozmawiać - polityka, sytuacja na świecie, biznes, sport, nauka i wiele innych. To człowiek o bardzo szerokich horyzontach, z którym rozmowa nigdy nie jest nudna. Dzięki niemu zrobiłem szybkie postępy w mówieniu. A jeżeli nie przygotuję się do lekcji - taktownie, ale dosadnie zwróci potrafi mnie zmotywować. Bardzo to doceniam.
Polecam naukę z Peterem każdemu, kto poważnie myśli o nauce angielskiego. To najlepszy nauczyciel jakiego miałem :-)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Współpracuję z Peterem już od 4 lat, co w moim przypadku jest bardzo długim okresem. Świadczy to o tym, że spotkania z Peterem są cały czas interesujące, inspirujące i rozwijające dla mnie. Nie chodzi mi tylko o angielski ale rownież wiedzę ogólną. z Peterem można pogadać na każdy temat pod warunkiem, że się do tego dobrze przygotujesz - i to jest super, pracując z nim czujesz presję do nieustannego samorozwoju doskonale się przy tym bawiąc.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Bardzo polecam lekcje z Peterem.
Jest cierpliwy, zabawny.
Konwersacje są interesujące, gdyż dobiera tematykę rozmów do zainteresowań. Nie mam czasu uczyć się poza korepetycjami, ale cotygodniowe konwersacje przynoszą efekty.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

Najlepszy nauczyciel języka angielskiego jakiego miałem. Sprawił , że nareszcie zacząłem swobodnie mówić po angielsku. Profesjonalny i kompetentny , zawsze doskonale przygotowany do zajęć. Jest wymagający ale skuteczny. Naparwdę polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.