Magdalena Petters

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
 
Katowice (Śródmieście)
Zabrze

O mnie

Lektor w szkole i prywatnie, z pasją do wykonywanego zawodu, życia i rozwoju. :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2019 - aktualnie
Prywatna szkoła językowa w Katowicach

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Bardzo polecam lekcje u Magdy. Zawsze dobrze przygotowana, uśmiechnięta i miła. Większość czasu poświęcamy na konwersacje, a bardzo mi na tym zależało. Na każde zajęcia Magda przygotowuje nowe materiały, które są dostosowane do poziomu ucznia. Na lekcjach jest też bardzo przyjemna atmosfera, nigdy nie czuję się skrępowana albo zdystansowana. Jak chcecie podszkolić się w języku, to dobrze trafiliście. Polecam serdecznie.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Serdecznie polecam!
Bardzo sympatyczna, miła i wyrozumiała osoba, najważniejsze, że cierpliwa. Lekcje są bardzo urozmaicone - czytanki, słuchowiska, testy, dużo dialogow, pomocne i ciekawe materiały. Dla mnie wielki plus, że zajęcia odbywają się też w sobotę.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Magda jest świetną korepetytorką. Jest bardzo wesoła i miła. Lekcje przygotowuje indywidualnie do poziomu znajomości języka przez ucznia. Nie zmusza do wykonywania zadań, które przerastają ucznia bądź nie czuje się z nimi pewnie. Lekcje przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze, bez stresu. Materiały, które przygotowuje Magda są w pełni profesjonalne, czasami są to też zadania interaktywne z użyciem krótkich filmików, które pozwalają uczniowi rozwinąć umiejętność zrozumienia kontekstu ze słuchu. Jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim zainteresowanym nauką języka angielskiego w ciekawy, nowoczesny sposób.

avatar
ANETA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2018

Polecam gorąco.
Zajęcia są przygotowane indywidualnie pod potrzeby.
Magda ma dużą cierpliwość i jest wesoło.
Lekcje są interesujące. I zawsze się je da dopasować do potrzeb.
Lubię te zajęcia. Chętnie na nie chodzę chociaż czasem kończymy po 22 to nadal mam energię do nauki angielskiego dzięki super metodom.
Magda wskaże lub da Tobie wiele ciekawych materiałów. Na prawdę dopasowanych do Twoich zainteresowań.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Zajęcia z Magdą należą do zajęć bardzo motywujących, idealne dla osób które faktycznie chcą nauczyć się posługiwać językiem angielskim. Głównym atutem zajęć są konwersacje, gdzie nacisk kładziony jest również na gramatykę. Magda jest zawsze świetnie przygotowana i spotkania prowadzi w oparciu o ciekawe i różnorodne materiały. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do wspólnej pracy. Polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.