Michał Rerak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Będzin
Katowice
Dąbrowa Górnicza
Czeladź
Sosnowiec
Mysłowice
Siewierz

O mnie

Jestem muzykiem współpracującym od 2016 roku z zagranicznymi producentami i wykonawcami muzycznymi np. takimi jak Ehsan Imani czy Amin Yahyazadeh. Obecnie moja działalność jest skupiona na nagrywaniu partii perkusyjnych dla różnych muzyków oraz edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych. Na swoim koncie mam wiele koncertów (w tym kilka tras nawet o zasięgu międzynarodowym). Ponadto wielokrotnie udzielałem się w telewizyjnych programach rozrywkowych. Od 2016 roku jestem związany współpracą endorserską z markami takimi jak ddrum i stagg oraz FX Music Group. Moich dokonań można zobaczyć i posłuchać na moim kanale na YouTube wpisując frazę w polu wyszukiwania Michał Rerak Drum Playthrough.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mirosława
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Mój syn po lekcjach u pana Michała odzyskał entuzjazm, który stracił w szkole muzycznej. To najlepszy nauczyciel jakiego miał mój syn.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.