Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Lublin
Muzyka20 - 30 / 60 min

Kamil

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Chcesz się nauczyć grać na perkusji? Dzwoń 797 166 820, z chęcią udzielę korepetycji! Oferuję zajęcia u mnie (w salce na moim sprzęcie), bądź dojazd jeżeli masz już swoją perkusję i chciałbyś się uczyć grać właśnie na niej. Zajęcia na terenie Lublina (dojazd jak i salka). Pomagam również przy wyborze sprzętu oraz strojeniu.
Dzwoń: 797 166 820

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Polecam nauczyciela. Szybkie postępy oraz miła atmosfera.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.