Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Korepetytora

Anna Koblowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Mieszkowice
Dębno
Kostrzyn nad Odrą
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 38
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2018

Polecam panią Anię! Pani Ania przygotowywała mnie i kolegow z pracy do pracy w Niemczech. Kurs w firmie byl intensywny, konkretny, dostosowany do poziomu. Profesjonalizm. Zaczynaliśmy od zera a teraz na spokojnie się dogadujemy. Profesjonalizm.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2018

Najlepsza nauczycielka z jaką miałam do czynienia. Wulkan energii który ma też w sobie anielski spokój gdy człowiek czegoś nie ogarnia. Potrzebowałam niemieckiego do pracy . Chciałam móc się dogadać i dzięki pani Ani to było możliwe.

Dziękuję za mega pomoc i wszystkie wspólne lekcje!!!!

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2018

Pani Anna jest nauczycielką pełną profesjonalizmu i pozytywnej energii. Brałem udział w kursie biznesowym języka niemieckiego organizowanym w mojej firmie. Pani Anna prostymi słowami potrafi tłumaczyć zagadnienia gramatyczne, konstrukcje, a materiał zajęć był w 100 % dopasowany do potrzeb naszej firmy (indywidualny program dopasowany do potrzeb firmy - byliśmy pod wrażeniem).

Atmosfera świetna, sporo nauki, ale też humoru, przez co z przyjemnością uczestniczyłem w lekcjach.

Dziękujemy za cały kurs, anielską cierpliwość i motywację.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2018

Rzetelnosc, profesjonalizm, dokladnosc i przemila atmosfera - kurs u boku Pani Anny.

Polecam kurs biznesowy. Postepy w szybkim czasie.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2017

Jestem mamą ośmioletniego syna, który uczęszcza na lekcje angielskiego i niemieckiego. Pomimo młodego wieku Pani Ania jest osobą sympatyczną, mająca dobre podejście do dzieci. Syn uczęszcza na zajęcia z chęcią. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze. Pani Ania kładzie bardzo duży nacisk na naukę oraz systematyczne powtarzanie, a efekty widać w szkole :-). Lekcje godne polecenia.

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2017

Pani Ania udziela korepetycji z języka niemieckiego moim dwóm synom: dziesięcio i ośmiolatkowi. Zarówno ja jak i dzieci jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu usług, rzetelności i sposobu podejścia do uczniów. Polecam

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2016

Pani Ania pomimo,że jest młodą osobą spełnia dla mnie wszystkie kryteria jako nauczycielka języka niemieckiego.Ma dużą wiedzę, umie ją mi przekazać, jest wymagająca.Mógłbym jeszcze wymiemić kilka cech,ale te trzy są dla mnie najważniejsze.Mam 50 lat i wiem po co uczęszczam na lekcje.Z każdej lekcji jestem zadowolony i zmotywowany do dalszej nauki !!!!!!!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2016

Pani Ania to wspaniały nauczyciel, a nauka języka niemieckiego to jej pasja. Uczę się języka niemieckiego od kilku lat, ale dopiero dzięki lekcjom z Panią Anią odważyłam się mówić w tym języku. Pani Ania podchodzi indywidualnie do każdego ucznia, a przede wszystkim prowadzi lekcje w sposób interesujący. Na zajęciach poznałam mnóstwo słownictwa z zakresu medycznego, które umożliwiło mi płynne porozumiewanie się z pacjentem. Dzięki Pani Ani od kilku miesięcy przyjmuje w swoim gabinecie nie tylko pacjentów z Polski ale także i z Niemiec. Dziękuję bardzo za ogromną cierpliwość i wielkie pokłady dobrej energii;-)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2016

• Od zawsze nie lubiłam angielskiego dlatego miałam problem ze zdaniem matury z języka angielskiego. Po trzech latach w końcu udało mi się ją zdać a to wszystko dzięki Pani Ani. Bardzo jestem zadowolona z lekcji prowadzonych przez Panią Anię. Dzięki Pani zaangażowaniu i mojej determinacji w końcu udało mi się przebić barierę w komunikacji. Bardzo ważne było dla mnie podejście nauczyciela, Pani Ani spełniła wszystkie moje oczekiwania. Zajęcia zawsze były bardzo interesujące , ciekawe i przemyślane. Pani Ania zawsze kładła duży nacisk na naukę w domu , żebym sama mogła się uczyć z materiałów przygotowanych przez Panią Anię.
Dzieki temu czułam sie zmotywowana i zobowiazana aby być ciągle przygotowana na zajęcia… Mój sukces zasługuję Nauczycielce a także mi ponieważ to była nasza wspólna praca. Pani Ania jest bardzo sympatyczną, miłą , życzliwą osobą. Język angielski jest dla niej ogromną pasją, widać to na każdym kroku , słychać jak uczy , opowiada. Dziękuję jej za cierpliwość, pomoc i jej ciepły uśmiech , który zawsze mi pomagał w nauce… Z wielką przyjemnością otwierałam książki z jezyka angielskiego które zawsze pachniały Pani perfumami, do tej pory kiedy otwieram to czuję je. Z ogromną przyjemnością mogę polecić zajęcia prowadzone przez Panią Anię przez ostatnie 9 miesięcy zrobiłam ogromne postępy w nauce języków.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2016

Jestem mamą dziesięciolatka, który od roku wraz z kolegami uczęszcza na zajęcia z języka angielskiego oraz niemieckiego do Pani Ani. To nauczyciel z pasją, profesjonalista w każdym względzie a do tego ciepły człowiek. Dla mnie ważne jest to, że syn z uśmiechem na ustach biegł na każdą lekcje a ocena celująca na koniec roku szkolego sama mówi za siebie o jakości prowadzonych korepetycji. Podziwiam Panią za to, ze potrafiła Pani nie tylko okiełznać trójkę energicznych urwisów ale także zmotywować do osiągania coraz lepszych wyników.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2016

Pani Ania to przede wszystkim wspaniały i dobry człowiek, który posiada zacięcie dydaktyczne:) wiedzę ma ogromną i potrafi w jasny sposób ją przekazać. Pani Ania wymaga od ucznia, zadaje dużo pracy samodzielnej, co przy nauce języka obcego jest nieodzowne. Dzięki Pani Ani osiągnęłam zamierzony cel, ale myślę, że wrócę do Pani Ani. Jak nie ja osobiście, to wyślę do Niej moje dzieci. Polecam z pełną świadomością!!:)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2016

Pani Anna to wyjątkowa nauczycielka. Jest miła, sympatyczna, ale przede wszystkim wymagająca przez co człowiek wie, że musi się nauczyc i tyle :)
Pani Anna nie toleruje lenistwa i obijania sie o czym przekonuję się jako uczennica i mama uczennicy :)
Mam 45 lat i po raz kolejny podchodzilam do nauki języka z dystansem. Pani Ania na poczatku zmotywowala mnie, zobaczyla czego nie umiem, z czym mam problem i znalazła na mnie sposób. To kobieta o anielskiej cierpliwości i ogromnym zrozumieniu. Po raz pierwszy poczułam indywidualne podejście i zainteresowanie moją nauką. Pani Ania przygotuje mi materiały na kazda lekcję, dopasowane do mojej sytuacji, tlumaczy i wracado tego co jest dla mnie trudne.
Pani Aniu jestem Pani bardzo wdzięczna, bo uwierzyłam w to że moge sie nauczyć języka.
Ja oraz moja córka jestesmy zachwycone nauką. Czekamy na każdą lekcję:)
Naukę u boku pani Anny polecam starszym i mlodszym bo pani Anna to profesjonalistka, ktora kazdego potrafi nauczyć.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2016

Pani Ania to nauczyciel z powołania. Rewelacyjny nauczyciel!!!
Jest wymagająca, zaangażowana i dba o to, aby jej uczniowie robili postępy.
Moja córka zanim trafiła do Pani Ani nie lubiła języków obcych. Teraz je uwielbia i sama pomaga koleżankom w klasie. Córka miała duże problemy z gramatyką, dziś ma piątki i szóstki w szkole, a co dla mnie najważniejsze rozumie gramatykę i z przyjemnością uczy się nowych zagadnień.
Z przyjemnością uczęszcza na lekcje i zachwycona opowiada czego się nauczyła. Córka wynosi wiedzę, ale też ogromną dawkę motywacji.
Anielska cierpliwość, uśmiech i ogromną energia to znaki charakterystyczne Pani Ani. Tłumaczy aż do skutku. Po sto razy, aż uczeń sam potrafi wszystko wytłumaczyć.
Dziękujemy za cierpliwość, pomoc i serdeczny uśmiech!
Zajęcia polecamy tym, którzy szukają nauczyciela profesjonalisty, który kocha to co robi.

avatar
Elzbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2016

Jak najbardziej na plus. Szybkie postepy w milym towarzystwie. Pani Anna to nauczycielka, ktora zaraza pasja.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2016

Zdecydowanie polecam naukę z Panią Anią. Z racji wykonywanego zawodu przebywam za granicą i muszę znać język. Muszę rozumieć i być rozumianym. Dzięki Pani Ani stało się to możliwe :)
Mogę mówić o cudzie :) efekty przerosly moje oczekiwania.
To nauczycielka z powołania. Osoba pełna pasji i radości.
Dodatkowo bardzo wymagająca i zaangażowana.
Dziękuję.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2015

Pani Ania jest miłą, inteligentną, serdeczną, pełną pogody ducha osobą. Bardzo ambitna, która nade wszystko stawia poziom wiedzy. Nie liczą się tylko pieniądze, szansę na naukę ma Ten, któremu naprawdę zależy. Moja dwunastoletnia córka tak bardzo polubiła język niemiecki , że sama poprosiła o kolejną godzinę na..język angielski. Osobiście nie spotkałam wcześniej tak mądrej i skromnej osoby. Potwierdzeniem zdolności i możliwości Pani Ani jest fakt, że tylko moja córka i Jej koleżanka z klasy otrzymują co roku ocenę celującą na świadectwie(obie uczęszczają na lekcje). Z racji wysokich kompetencji czas Pani Ani jest naprawdę cenny:) Nie zmienię nauczyciela na pewno i mam nadzieję, że moja młodsza córka również będzie miała zaszczyt uczyć się od Najlepszej.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2015

Dzięki Pani Annie zdałam maturę mimo tego że wszyscy poprzedni nauczyciele stracili we mnie wiarę.
Nie tylko zdałam ale też wynik przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.
Jestem bardzo wdzięczna.
Pani Anna uczy z pasją. Jest cierpliwa, zaangażowana, uśmiechnięta. Zależy jej na uczniu i na tym czy ktoś rozumie. Jeśli nie to tlumaczy na sto sposobów aż ktoś pojmie :)
Zajecia są interesujące i bardzo przyjemne. Zawsze przemyślane. Z przyjemnością się na nie uczęszcza.

Dla mnie Pani Anna to najlepszy nauczyciel.
Polecam!

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2015

Chodziłam na zajęcia dodatkowe do wielu nauczycieli, ale nie spełniali moich oczekiwań.
Zamiast słownictwa biznesowego i materiałów z języka branżowego dostawałam materiał do "matury podstawowej".
Postanowiłam spróbować nauki u boku Pani Anny.
Jestem mile zaskoczona, że nie zostałam potraktowana tak jak u wcześniejszych nauczycieli.
Omówiłyśmy w stosunkowo krótkim czasie bardzo dużą ilość materiału, czego efektem są ogromne postępy.
Dziś potrafię sporządzić ofertę, umowę czy prowadzić negocjacje.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2015

Pani Ania to nauczyciel z powolania. Profesjonalna i wymagajaca, a do tego mila i cierpliwa. Co wazne stosuje skuteczne metody, bo jezyka uzywam kazdego dnia w pracy i slysze od moich klientow, ze mowie dobrze i sa postepy. Polecam nauke wszystkim znudzonym szkolnymi zajeciami i nudnymi lekcjami. Pani Ania trafila w sedno. Konkretny material i ogromna motywacja!

Dziekuje :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2014

Pani Ania- wyjątkowa, kompetentna i przesympatyczna nauczycielka.
Po wielu nieudanych próbach nauczenia się języka i znalezienia odpowiedniego nauczyciela w końcu w końcu trafiłam na Panią Anne i jestem w stu procentach zadowolona. Jestem również bardzo wdzięczna za cierpliwość, pomoc w nauce i motywacje!!! Wszystkim polecam naukę u boku Pani Anny- to stuprocentowa profesjonalistka.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2014

Pani Ania jest wysokiej klasy specjalistą w zakresie języka niemieckiego. Potrafi dzielić się swoimi umiejętnościami i pasją z uczniami. Pani Ania jest osobą odpowiedzialną, niezwykle miłą i pozytywnie nastawioną do każdego ucznia. Współpraca z Panią Anią jest jest bardzo efektywna i bezstresowa. Serdecznie polecam lekcje na każdym poziomie nauczania!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2014

Pani Anna to prawdziwa nauczycielka z pasją. Podchodzi indywidulanie i to sie czuje. Pierwszy raz trafiłam na taką osobę. Jest otwarta na prośby i potrzeby ucznia. Dostosowuje materiał tak że każda lekcja jest bardzo ciekawa. Kolejna ważna sprawa każda lekcja to ogromna dawka motywacji! Polecam wszystkim którzy chcą się dużo nauczyć i poznać wyjątkową nauczycielkę.

avatar
milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2014

Z przyjemnoscia polecam Pania Anne jako osobe prowadzaca kurs biznesowy jezyka niemieckiego i angielskiego. Zajecia trafione wdziesiarke. Slownictwo- sytuacje. Rewelacja!!! Poza tym prowadzenie zajec majstersztyk. Dziekujemy.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2014

Meine Deutschlehrerin ist sehr nett, hilfsbereit, freundlich,lustig und humorvoll. Sie lehrt wirklich gut, weil sie geduldig ist. Ihre Unterrichtsstunden sind vor allem interessant.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2014

Od czasu kiedy zdecydowałem się na naukę niemieckiego miałem wielkie wątpliwości czy poradzę sobie z tym jakże trudnym językiem. Miałem też obawy czy trafie na odpowiedniego nauczyciela.
Lecz po pierwszych zajęciach z Panią Anną wszystkie te obawy i wątpliwości zniknęły, a nauka stała się przyjemnością. Pani Anna jest osobą niezwykle kreatywną,
a lekcję przez nią prowadzone są urozmaicone na wiele sposobów dzięki czemu nauka nie jest nudna. Pomimo młodego wieku Pani Anna posiada ogromne doświadczenie.Gorąco polecam!

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2014

Pani Ania jest osobą bardzo sympatyczną, życzliwą i rzetelną. Jako osoba udzielająca lekcji z języków obcych jest kompetentna. Zajęcia prowadzi w sposób interesujący, dostosowany indywidualnie do każdego. Przekazuje wiedzę z zakresu ogólnego, z podstawowego poziomu komunikacji, gramatyki oraz poszczególnych branż zawodowych. Przygotowuje m.in. do certyfikatów językowych. Jeśli komuś zależy na podjęciu pracy za granicą i posługiwaniu się językiem niemieckim w zawodzie medycznym, Pani Ania
kładzie nacisk na swobodne komunikowanie się w tym języku, jak również uczy słownictwa z zakresu medycyny. Uczy jak komunikować się przy współpracy z pozostałym personelem medycznym (pracując w służbie zdrowia) lub też będąc samemu jako osoba chorująca, oraz przede wszystkim porozumiewanie się w pracy z pacjentem na każdym etapie choroby. Począwszy od izby przyjęć po różne oddziały, łącznie z blokiem operacyjnym. Przygotowanie pacjenta do zabiegu operacyjnego jak również jako praca w trakcie zabiegu.
Pani Ania jest sumienna, zawsze przygotowana do zajęć i tego samego oczekuje od swoich uczniów/ kursantów. Wyjaśnia niezrozumiałości i zawiłości językowe. Zadaje tyle zadań do zrobienia w domu, które są dopasowane do prywatnego czasu i możliwości osoby uczącej. Daje wiele materiałów edukacyjnych, pozwalających w przystępny sposób zdobyć potrzebną wiedzę językową oraz pomaga przełamać barierę językową, która jest częstym problemem przy pierwszych stycznościach językowych w obcym kraju.
Serdecznie polecam Panią Anię jako osobę wykształconą i bardzo sympatyczną do nauki języka obcego.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2013

Dzieki Pani Annie nauka jezykow stala sie pasja i przygoda a nie przykrym obowiazkiem.
Polecam w stu procentach i dziekuje.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2013

Z wielka przyjemnością polecam Panią Anię. Dla mnie to wyjątkowa nauczycielka. Jest świetnie zorganizowana. Wiem ze podchodzi do mnie indywidualnie, skrupulatnie dobiera materiał, zawsze przygotowuje zadania do wykonania w domu. Co tez bardzo sobie cenię to swietny kontakt z Panią Anią. Potrafi zachecic do siegniecia po obcojęzyczną literaturę, muzyke czy film, mimo tego ze ucze się języka branżowego. A gdy rozmawiamy tematy zajęć sa przeciekawe. I na koniec zawsze moje pytanie- Pani Aniu czemu już kończymy? Czemu ten czas z Panią tak szybko mija?
Najwazniejsze- efekty naszej współpracy są ogromne. I po każdej lekcji sama widze progres.

avatar
izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2013

Pani Ania - serdeczny i ciepły nauczyciel. Profesjonalista w tym co robi:) Jesteśmy pod wrażeniem jak mocno angażuje się w naukę córki. W naszym otoczeniu jest kilku nauczycieli języków i szkół językowych - ale dla zajęć z Panią Anią wozimy córkę ponad 40 km w jedną stronę -

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2013

Jak najbardziej polecam naukę u Pani Anny.
To profesjonalistka która kocha swoją prace.
Uczę się języka zawodowego- jezyk biznesu (kontakty handlowe, negocjacje, prezentacje, obsluga klienta) ale zawsze trafialem na nauczycieli ktorzy uczyli mnie szablonowo tak jak w szkole- masa gramatyki i zero efektow.
Z Pania Ania jest inaczej.
Od poczatku podeszła do mnie indywidualnie- sprawdzila wiedze, porozmawiala- (piekny akcent- szukalem osoby ktora mowi z akcentem a to nie bylo latwym zadaniem) i od razu dalo sie zauwazyc ze zalezy jej na tym abym sie nauczyl wladac jezykiem i go wykorzystywac.
Zajęcia są przemyslane, przygotowane, nauczycielka kladzie ogromny nacisk na komunikacje (na kazdej lekcji rozmawiamy) co daje mi prawdziwe efekty, bo wykorzystuje jezyk w zyciu zawodowym.
Co szczegolnie mi się podoba to to, ze nauczycielka bardzo duzo wymaga zarówno od siebie jak i ode mnie.
Dzieki temu czuję sie zmotywowany i zobowiazany aby umiec.
Mimo tego ze Pani Ania nie pozwala na leniuchowanie i jest wymagajca atmosfera w trakcie zajec jest świetna.
Az człowiek czeka na kolejne zajęcia :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2013

Wciąż jestem pod wrażeniem zajęć z Panią Anią, której umiejętności miałam okazję poznać na szkoleniu organizowanym przez Firmę, w której pracuję. Kurs wyjątkowy, intensywny, dużo pracy ale efekty szybko zauważalne. Po 2 miesiącach zniknął strach przed odbieraniem telefonów od niemieckich współpracowników; wręcz oczekiwałam ich, aby "poćwiczyć" język. Dzięki przemyślanemu i taktownemu prowadzeniu zajęć wszyscy czujemy się swobodnie i każdy może liczyć indywidualne wskazówki (oczywiście na osobności). Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkania po wakacjach!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2013

Pani Ania to osoba z pasja i wyjatkowa charyzma. Widac ze uwielbia swoja prace. Jest cierpliwa, usmiechnieta, pozytywnie nastawiona do ucznia- nawet jesli ten nie jest tak lotny :) i zaraza entuzjazmem.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2013

Z ogromną przyjemnością mogę polecić zajęcia prowadzone przez Panią Anię. Jest to bardzo rzetelna osoba, prowadząca zajęcia na najwyższym poziomie jakości. Przez ostatnie pół roku zrobiłam ogromne postępy w nauce języków. Na zajęciach nie sposób się nudzić. Wiedza na zajęciach przekazywana jest w bardzo uporzadkowany ale ciekawy i interesujący sposób w bardzo miłej atmosferze dzięki czemu jest łatwo "przyswajalna".

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2013

Jestem zachwycona sposobem prowadzenia zajęć. Nauczycielka jest sympatyczna i konkretna. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy i co najważniejsze efektywny. Szczerze polecam.

avatar
Honorata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2013

Pani Ania stworzona jest do nauki języków a co za tym idzie robi to z sercem . Bardzo miła i sympatyczna kobietka chodź wymagająca ale bez tego pewnie bym się tyle nie nauczyła i mam zamiar dalej uczęszczać na zajęcia . Jeśli ktoś chce nauczyć się języka to polecam Panią Anie .

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2013

Nauczycielka prowadzi lekcje nieprzeciętnie żywo a zarazem prosto i zrozumiale. Używa wiele przykładów i odniesień do życia codziennego a co za tym idzie, język wyjątkowo zapada w pamięć. Na zajęcia chodzę od niedawna a efekty są ogromne:) W dodatku Anna jest bardzo sympatyczna :) Szczerze polecam :D

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2013

Kto chce nauczyć się języka i poznać nauczycielkę, która ma dar do nauczania, jest otwarta, sympatyczna, zaraża entuzjazmem, w najprostszy sposób omawia zagadnienia gramatyczne oraz jest przygotowana na każde zajęcia to polecam Panią Annę.
Dzięki lekcjom potrafię mówić i rozumieć- nie tylko na lekcji, ale i za granicą. Dzięki!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2013

Dziekuje za swietne przygotowanie do egzaminu gimnazjalneo! Przez rok Pani Ania nauczyla mnie bardzo duzo. Jest bardzo wymagajaca ale jej lekcje sa ciekawe i jak widac (bo juz sprawdzilam wyniki) daja super rezulataty! Jeszcze raz dziekuje!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.