Jędrzej Karpiński

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
Warszawa (Zielona Białołęka +2)

O mnie

Od czasów licealnych, przez studia i życie zawodowe udzielałem korepetycji licznym dzieciom, młodzieży i dorosłym, z przeróżnych przedmiotów. Dziś najchętniej wybieram swe ulubione - historię i angielski.Z języków obcych dość swobodnie posługuję się również językiem rosyjskim. W razie potrzeby mogę uczyć także jęz. polskiego anglo- lub rosyjsko- języczne osoby.Oprócz danych zawartych poniżej pozwolę sobie jeszcze wspomnieć, iż w 1997 ukończyłem KLO w Świnoujściu, obroniwszy maturę z wyróżnieniem, ze średnia maturalną 6.0.W miarę wolnego czasu staram się udzielać społecznie, byłem m.in. wolontariuszem w Ośrodku Pomocy Społecznej Praga Południe oraz w świetlicy środowiskowej Stowarzyszenia "Serduszko dla Dzieci", a od 2012 jestem Honorowym Dawcą Krwi.Szczerze wierzę w teorię mnogości rodzajów inteligencji, w opozycji do której stoi tradycyjne podejście przeliczające inteligencję na znany powszechnie iloraz, ale jeśli dla kogoś ta tradycja ma znaczenie, to wspomnę, iż posiadam IQ 145 (zweryfikowane przez Mensę).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - 06.2004
Collegium Civitas
Magister
Stosunki Międzynarodowe (specjalizacja: Dyplomacja)
Kursy i szkolenia
05.2000
kurs wychowawców w placówkach wypoczynku dla dzieci i młodzieży
09.2005
kurs młodszego ratownika WOPR
Doświadczenie
01.2003 - aktualnie
Prywatny nauczyciel / korepetytor
06.2003 - 06.2003
Wydział Przestępstw Kryminalnych Biura Międzynarodowej Współpracy Policji Komendy Głównej Policji
tłumaczenie korespondencji Interpolu po angielsku i rosyjsku
09.2004 - 12.2004
Rodzina polsko-kanadyjska w Seulu
Opieka oraz nauczanie 11-letniego chłopca przedmiotów z zakresu ostatniej klasy SP i pierwszej gimnazjum wg polskiego programu nauczania; lekcje odbywały się po polsku i angielsku.
10.2006 - 03.2007
Dom Kultury Śródmieście
01.2010 - 12.2010
Muzeum Historii Polski
03.2010 - 03.2010
Społeczne Liceum Bednarska w Warszawie

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.