Mariusz Pendraszewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Płock
Sierpc
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć! Jestem studentem V roku historii sztuki Uniwersytetu Warszawskiego.
Matura z historii sztuki, co prawda nie jest konieczna by dostać się na ten kierunek, ale zdanie jej z dobrym wynikiem może zdecydowanie ułatwić dostanie się na Wasz wymarzony kierunek. Poza tym matura z historii sztuki, może być rozpatrywana na wielu innych studiach jako przedmiot dodatkowy, a jej zdanie jest dobrze postrzegane np. na ASP.

Kiedy sam kilka lat temu zdawałem ten przedmiot byłem dość zdezorientowany- przecież nie ma do niej podręczników, nie ma zbyt wielu nauczycieli w szkołach, którzy prowadzili by lekcje z tego przedmiotu ( u mnie w szkole nie było żadnego). Przygotowywać musiałem się więc za pomocą internetu oraz obszernej i różnorodnej literatury, często napisanej fachowym, nie do końca zrozumiałym dla licealisty językiem. Wtedy nie wpadłem jeszcze na pomysł by znaleźć sobie korepetytora. Dziś po skończeniu studiów licencjackich sam udzielam korepetycji.

Na zajęciach przerabiamy poszczególne epoki, ponajemy ich ogólną charakterystykę i omawiamy poszczególne dzieła malarstwa, rzeźby, architektury i sztuki użytkowej. Poznajemy poszczególnych artystów, ich dzieła i życiorysy. Wyjaśniam pojęcia i terminy związane ze sztuką. W ramach ćwiczeń piszemy również dłuższe prace pisemne (ostatnie z zadań maturalnych) analizujemy dzieła i rozwiązujemy zadania maturalne z poprzednich lat.

Aktualnie mieszkam w Warszawie, ale co dwa tygodnie wracam w rodzinne strony, więc jeśli jesteś z Płocka lub Sieprca, możemy umówić się na weekendowe lekcje. Co do terminów w Warszawie jestem bardziej elastyczny. Jeśli chodzi o miejsce, może to być u Was w domu lub u mnie ( bezpośrednio przy metrze Słodowiec). Mogę również udzielać lekcji przez Skype. Generalnie wszystko możemy ustalić tak, by było optymalnie i dla Was i dla mnie.  Koszt za godzinę ( 60 min.) to 50 zł, ale pierwsze zajęcia są zawsze za darmo - na próbę, żebyście mogli się przekonać czy warto ze mną pracować i czy odpowiada Wam mój styl prowadzenia lekcji.

Serdecznie zapraszam! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 10.2017
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Licencjat
historia sztuki
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
historia sztuki
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2018

Serdecznie polecam. Świetny korepetytor.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.