Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Muzyka100 / 60 min

Piotr

Opis ogłoszenia

[*CIEKAWE I POBUDZAJĄCE WYOBRAŹNIĘ LEKCJE GRY NA FORTEPIANIE!
*]
Od 17 lat gram na fortepianie, ukończyłem Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia (nie bez sukcesów), studiowałem muzykologię a obecnie studiuję kompozycję i spełniam tym samym swoje marzenia. :)
Od ponad sześciu lat uczę gry na fortepianie/pianinie zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Prowadzę także zajęcia z teorii muzyki i harmonii.

Podczas zajęć robię co w mojej mocy, by wykształcić u ucznia prawidłowe ustawienie aparatu gry, sprawność manualną i biegłość w czytaniu nut oraz by przekazać podstawowe zasady muzyki. Dbam o to, by uczeń słuchał precyzyjniej i pełniej, staram się rozwijać wyobraźnię i wrażliwość muzyczną tak, by ćwiczenie sprawiało jeszcze więcej frajdy. Zależy mi również na poszerzaniu literatury muzycznej - nie tylko klasycznej. :)
Jestem wymagający, ale zawsze dostosowuję repertuar i program zajęć do poziomu i oczekiwań ucznia. Zapewniam wszystkie materiały do nauki. Jestem osobą kontaktową. Świetnie radzę sobie z dziećmi.

PIERWSZA LEKCJA GRATIS! tel. 789413193

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.