Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pokonaj ze mną barierę językową! Hiszpański dla dzieci i dorosłych!

Jestem doświadczoną lektorką i tłumaczką języka hiszpańskiego. Umiejętności językowe zdobyłam mieszkając i studiując w Hiszpanii, gdzie swoją wiedzę zdobywałam każdego dnia przez kontakt z żywym językiem, na uniwersytecie w Maladze i w trakcie licznych kursów językowych. Ze mną nauczysz się zarówno języka hiszpańskiego wymaganego na oficjalnych egzaminach, jak i języka praktycznego, którego używają rodowici Hiszpanie w życiu codziennym. Chętnię podzielę się także doświadczeniem osobistym dotyczącym realiów życia i studiowania w Hiszpanii.

Certyfikat:
Języka hiszpańskiego nauczyłam się studiując medycynę w Hiszpanii (Universidad de Málaga ). Moje kompetencje lektorskie są potwierdzone dyplomem DELE C1. Jest to jedyny oficjalny egzamin z języka hiszpańskiego o charakterze międzynarodowym, sygnowanym przez Ministerstwo Edukacji, Polityki Społecznej i Sportu Hiszpanii.

Metody nauczania:
Moim celem jest szybkie i skuteczne nabycie przez moich uczniów umiejętnośći komunikowania się, dlatego w trakcie zajęć kładę nacisk na konwersację. Wymagam podstawowego przygotowania teoretycznego do każdej lekcji, według indywidulanie dobranych i przygotowanych przeze mnie materiałów. Zapraszam na próbną, pierwszą lekcję  - poznaj mnie i moje metody nauczania!

Dlaczego ja?
Jakiś czas temu sama byłam na twoim miejscu. Wiem jak trudny jest proces nauki jęzka i przełamania strachu przed mówieniem. Dzięki zdobytemu doświadzczeniu, wskażę ci właściwą i najszybszą ścieżkę do nabycia umiejętności mówienia, unikając błędów, które spowalniają proces nauczania i odbierają motywację do nauki.

Oferuję lekcję języka hiszpańskiego za pomocą komunikatora Skype i na miejscu we Wrocławiu:

  • lekcje języka na każdym poziomie, dla dzieci i dla dorosłych – zapraszam na próbną, pierwszą lekcję - lekcja ta służy zapoznaniu z twoimi umiejętnościami i oczekwianiami, a także poznaniu mnie i moich metod nauczania.

przygotowanie do egzaminów DELE (A1-B2) przygotowanie do matury

  • lekcje hiszpańskiego medycznego – ostatni rok spędziłam studiując kierunek lekarski na Uniwersytecie w Maladze, odbyłam liczne staże w tamtejszych szpitalach i zdobyłam praktyczną wiedzę w zakresie języka hiszpańskiego medyczngo, której nie zaooferuje ci żaden absolwent filoglogii hiszpańskiej
  • przygotowanie do wyjazdu wakacyjnego, wyjazdu na Erasmusa, do pracy

Opowiedz mi o  Twoich oczekiwaniach i przygotujmy wspólnie indywidualny plan nauczania. Zapraszam!

Kontakt: tel. +48782378344

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Caterina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie i profesjonalnie. Karolina wykazuje się dużą cierpliwością i umiejętnością przekazywania wiedzy. Bardzo polecam! :)

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2018

Karolina bardzo ciekawie prowadzi zajęcia z języka hiszpańskiego, dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia gramatyczne oraz służy pomocą.
Polecam zajęcia z Karoliną. :)
Pozdrawiam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Karolina jest zawsze przygotowana do zajec, jasno tlumaczy zawiłości gramatyczne, zajecia nigdy się nie dlużą, duzym plusem jest fakt, ze mieszkala w Hiszpanii i zna jezyk potoczny dzieki czemu można nauczyc sie prawdziwego jezyka a nie tylko nienaturalnych ksiazkowych konstrukcji. Jesli chodzi o godziny zajęć to jest bardzo elastyczna i zawsze nawet gdy cos mi wypadnie znajdujemy alternatywny termin. Z calego serca moge polecic zajecia z Karolina :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Karolina jest godną polecenia korepetytorką. Podczas zajęć kładzie duży nacisk na rozmowę, nie zapominając przy tym o rozwijaniu teoretycznych i gramatycznych umiejętności kursanta. Z chęcią dzieli się ciekawostkami z życia w Hiszpanii, wzmagając przy tym zainteresowanie tym krajem. Przed każdymi zajęciami przygotowuje materiały pisemne oraz przeróżne ćwiczenia do słuchania. Atmosfera zajęć jest bardzo sympatyczna. Bardzo polecam :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2018

Ogromnie polecam zajęcia z Karoliną! Potrafi naprawdę zainteresować językiem, a przede wszystkim ułatwić jego naukę. Ponad to, wykazuje ogromną cierpliwość i odpowiada na każde moje pytanie. Mimo kilkuletniej przygody z językiem, nigdy nie udało mi się pokonać bariery językowej, z prostego powodu - nie rozmawiałam w tym języku. Dzięki Karolinie zrobiłam ogromne postępy i coraz śmielej posługuję się nabytymi dzięki niej umiejętnościami. Recomiendo las clases con Karolina !

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2018

Źeby tylko tacy nauczyciele byli....Karolina jest SUPER!!!!!!
POLECAM!!!!!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2018

Świetne zajęcia, Karolina jest zawsze bardzo dobrze przygotowana, zajęcia w świetnej atmosferze i mobilizujące do nauki, mocno polecam!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Fantastyczne zajęcia.
Pani Karolina, fantastycznie dopasowuje zakres zajęć do poziomu swoich uczniów. Dzięki niej znacznie poprawiłem swoją znajomość języka Hiszpańskiego, co doprowadziło do znacznego poprawiania moich stopni w szkole.

Serdecznie Polecam!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Po kilku nieciekawych lekcjach za pośrednictwem Skype trafiłam na Karolinę. I jestem bardzo zadowolona, lekcje są prowadzone rzetelnie, dużo się na nich robi, a atmosfera jest niezwykle sympatyczna! Bardzo polecam ;)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Super zajęcia, wszystko jest dopasowane do potrzeb ucznia. Nawet najbardziej skomplikowane tematy są tłumaczone w bardzo prosty i przystępny sposób.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2018

Zajęcia przebiegają w przyjaznej i miłej atmosferze. Zagadnienia omawiane są w prosty i zrozumiały sposób, z możliwością samodzielnego ich przećwiczenia dzięki dużej ilości udostępnianych materiałów. Dzięki lekcjom online każdy może swobodnie dopasować grafik zajęć, co jest szczególnie istotna dla osób pracujących i zabieganych. Polecam ;)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2018

Swietne zajecia, bardzo profesjonalnie prowadzone i w milej atmosferze, polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2018

Karolina dopasowuje zakres materiału do potrzeb ucznia.
Ma mnóstwo ciekawych informacji o życiu w Hiszpanii jak i o kulturze tego kraju. W przystępny sposób wyjaśnia kwestie gramatyczne, zawsze jest przygotowana i ma bardzo profesjonalne podejście do pracy.
Polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2017

Zajęcia z Karoliną to przyjemność. Jest miłą, sympatyczną i otwartą osobą. Posiada bardzo szeroką wiedzę nie tylko teoretyczną, ale i praktyczną na temat języka hiszpańskiego, dlatego można usłyszeć wiele ciekawostek i praktycznych uwag. Lekcje są różnorodne, Karolina uwzględnia wszelkie prośby i dostosowuje zajęcia pod ucznia. Polecam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2017

Zajęcia z Karoliną są świetne :) Bardzo urozmaicone - od gramatyki po słuchanie i konwersacje. Nigdy nie jest nudno :) Lekcje układane są indywidualnie pod ucznia, uwzględniając sugestie na temat tematyki bądź zakresu zajęć. Super wygodną metodą są zajęcia na Skypie - polecam każdemu :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.