Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Przedbórz
Włoszczowa
Łopuszno
Wielgomłyny
Fałków
Radoszyce
Ruda Maleniecka
Krasocin

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem studiów matematycznych i prowadzę działalność związaną z korepetycjami.Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy z Uczniami w szkole oraz ze Studentami na uczelni. Przez wiele lat pomagałem Młodzieży i Dorosłym w bieżącej nauce w szkole lub na Uczelni, przygotowując do egzaminów, sprawdzianów. Chętnie udzielę korepetycji Uczniom lub Studentom. Do każdego podchodzę INDYWIDUALNIE.Korepetycje mogą odbywać się także online.
Zapraszam :-)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2017

Polecam gorąco! Atmosfera na zajęciach jest świetna, co sprawia, że nauka matmy to sama przyjemność.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2013

Bardzo dobra współpraca i miła atmosfera. Nikt do tej pory nie nauczył mnie w czasie godziny tyle co Paweł. Dzięki pomocy Pawła zaliczyłem kolokwium z matematyki w pierwszym terminie ze znakomitym wynikiem. Korepetycje udzielane przez Pawła to sama przyjemność, super podejście do ucznia. Nawet najtrudniejsze i niezrozumiałe dla mnie rzeczy potrafi przekazać łatwiej i zrozumiale niż mój wykładowca. Korzystanie z korepetycji udzielanych przez Pawła polecam wszystkim studentom. Jego podejście i zaangażowanie cechuje pełen profesjonalizm. Potrafi dotrzeć do każdej osoby, zwłaszcza jeśli z matematyki masz największe problemy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.