Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 60 min

Paweł Mazur

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Nazywam się Paweł Mazur, ukończyłem Akademie Muzyczną na skrzypcach w Poznaniu. Pochodzę z rodziny z wielowiekową tradycją muzyczną. Wspólnie z rodziną zdobyliśmy grand prix na Międzynarodowym Konkursie w Tczewie. Posiadam duże doświadczenie sceniczne oraz pedagogiczne. Zapewniam atmosferę sprzyjającą rozwojowi oraz indywidualne podejście do ucznia. Zależy mi najbardziej na rozwijaniu pasji do muzyki. Oferuję grę na instrumentach skrzypce,pianino, gitara, saksofon. Cena za lekcję wynosi 50 złotych. Zainteresowanych zapraszam na lekcje.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa
Czwartek11:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.