Paweł Lisiecki

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Wrocław

O mnie

Zapraszam Cię na profesjonalne lekcje gry na gitarze. Pomogę doskonalić warsztat niezależnie od posiadanego poziomu, wieku i wykształcenia lub zacząć przygodę z instrumentem od samego początku.Na zajęciach będziemy doskonalić:

- techniki gry na gitarze: staccato, legato, sweep, fingerstyle, tirando …

- wiedzę o harmonii: popularne progresje, budowa akordów, klasyczne systemy harmoniczne

- repertuar: standardy muzyki popularnej, jazzowej, rockowej

- improwizację: dobór skal, frazowanie, dynamika, improwizacja akordowa

- umiejętność tworzenia utworów od podstaw

- zapis nutowy: czytanie, pisanie, granie a vista

- wiedza o sprzęcie: regulacja, konserwacja, budowa

- brzmienie: dobór instrumentu, wzmacniacza; rodzaj kostki, strun, ustawienie ręki

- i wiele innychPosiadam materiały edukacyjne(nuty, podkłady) oraz sprzęt umożliwiający nagrywanie się podczas lekcji i natychmiastową analizę.

Przygotuję Cię na koncert, egzamin wstępny na uczelnie muzyczne, próbę z zespołem lub współpracę z innymi artystami.

Jestem aktywnym muzykiem, głównie udzielającym się na wrocławskiej scenie. Ukończyłem wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Nysie. Aktualnie udzielam się w zespole Anviled oraz uczę gitary w centrum FAMA na Psim Polu we Wrocławiu. Uczestniczyłem w wielu warsztatach (m.in. International Jazz Platform 2013, II Ogólnopolskie Warsztaty Gitarowe: Oborniki 2009) oraz festiwalach (m.in. Taubertal Festival 2017 – Rothenburg Ob Der Tauber, 2013 Azoty Jazz Contest Tarnów, Podwodny Wrocław 2018).

W wolnym czasie zajmuję się nagrywaniem/miksem oraz produkcją audio.1h/60złZajęcia odbywają się w moim mieszkaniu. Według Twoich potrzeb i możliwości układam indywidualny plan pracy, który będziemy realizować na kolejnych spotkaniach.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2013
PWSZ Nysa
Licencjat
Jazz
10.2019 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Magister
Gitara jazzowa
Kursy i szkolenia
.
International Jazz Platform
06.2015
Pedagog
Doświadczenie
10.2013 - 06.2015
Społeczne Ognisko Muzyczne im. Mieczysława Karłowicza
09.2015 - 06.2016
Music & More
09.2016 - 06.2017
Jazz Centrum - Opole
09.2016 - 06.2018
Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie
09.2016 - aktualnie
Centrum Biblioteczno-Kulturalne "Fama" we Wrocławiu
09.2018 - aktualnie
Kuźnia Talentu Wrocław

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 24
avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2018

Chcesz zrobić postępy? Zrozumieć czym jest muzyka?
PAWEŁ LISIECKI to świetny fachowiec.
Paweł Ci pomoże ale bez Twojej pracy nic z tego nie będzie. Paweł poprowadzi Cię mądrą drogą ale nie nauczy się grać za Ciebie. Więc....leć do niego na lekcje i wskocz w świat muzy na 100 procent! :-)))

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2018

Paweł jest mistrzem gitary i świetnym nauczycielem. Pomijając świetną technikę, wielką wiedzę i umiejętności muzyczne, jest również bardzo elastyczny odnośnie terminów lekcji, co dla kogoś takiego, jak ja (nie mógłbym się umówić na stały termin) jest b. ważne. Jestem bardzo zadowolony i bardzo, bardzo polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Cóż więcej chcieć.... Paweł to nauczyciel z ogromnym wyczuciem, warsztatem i podejsciem pedagogicznym. Zajęcia są prowadzone w luźnej atmosferze i zawierają zarówno czas na ćwiczenia techniczne jak i grę poszczególnych utworów zgodnych z upodobaniem ucznia.
Potrafi sprytnie dostosować poziom gry utwóru tak by przyszły adept sztuki gitarowej mógł się nieco napocić na zajęciach;) A nieziemską cierpliwością jest w stanie wykrzesać coś nawet z opornego dorosłego osobnika jakim się mianuję;) Polecam z całego serca!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Jestem bardzo zadowolona z lekcji, które są prowadzone ciekawie, z pasją i cierpliwością. Super opcja nagrania filmiku instruktażowego ułatwiającego naukę.
Polecam!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2017

Na swojej drodze nauki gry na gitarze przeszedłem już przez wielu różnych nauczycieli i muszę przyznać, że dopiero u Pawła znalazłem to, czego potrzebowałem. Świetne wyważenie aspektów technicznych i czystej radości z gry na instrumencie, możliwość zagłębienia się w różne kwestie teoretyczne opracowywanego materiału, mając jednak na uwadze, że najważniejsze jest to, co muzyczne i praktyczne. To jest z resztą bardzo mocną stroną Pawła - pomimo, że jest rewelacyjnym instrumentalistą, to potrafi myśleć, jak przystało na dobrego muzyka - w kategoriach muzycznych, a nie ograniczając się wyłącznie do "płaszczyzny" własnego gryfu. Tryb nauki dostosowuje zawsze do poziomu oraz oczekiwań ucznia, jest bardzo elastyczny (zarówno w kwestii opracowywanego materiału, jak i gatunków/stylistyk), jeśli jednak postanowimy całkowicie zawierzyć jego metodyce pracy, efekty są piorunujące. Nie ocenia, nie krytykuje, co najwyżej sugeruje i doradza. Bardzo pozytywna osoba. Gorąco polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Świetny nauczyciel.
Na jego zajęciach panuje luźna atmosfera, nigdy nie czuje presji i zawsze wychodzę zadowolony, nawet jeśli nie ma się czasami pomysłu co dalej zrobić, on sam coś proponuje. Poza tym że lekcje są bardzo dobre, Paweł wysyła również materiały z zajęć do ćwiczenia w domu. Sam widzę jakie postępy z nim zrobiłem i polecam go wszystkim :)

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Bardzo utalentowany nauczyciel. Przy nim granie staje sie proste.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Świetny nauczyciel.
Pomaga nawet poza lekcjami, podsyłając tabulatury lub filmiki instruktarzowe. Zawsze odpowiada na wszystkie moje pytania.
Z całą pewnością mogę polecić tego nauczyciela

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2017

Bardzo dobre podejście do ucznia.Paweł łączy naukę konkretnych utworów z teorią i zasadami gry na gitarze. Zajęcia w miłej atmosferze, motywujące do samodzielnej praqcy. Gorąco polecam.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2017

Bardzo dobrzy nauczyciel. Miałem wątpliwości czy nauka gry na gitarze w moim przypadku od zera ma w ogóle sens ( ponad 30 lat na karku ). Jednak Paweł swoim podejściem uświadomił mnie, że nie ma rzeczy niemożliwych ;). Nie wymusza nauki gry określonych utworów i typowych szkolnych ćwiczeń , od samego początku gramy to co lubimy i co nam daje frajdę. Jeżeli potrzeba , ustali ćwiczenia do opracowania konkretnej techniki gry. Ma mega szeroki warsztat teoretyczny jak i praktyczny. Jestem dość zapracowany i często pojawiam się na zajęciach nieprzygotowany , ale mimo to nigdy nie spotkałem się z jakąkolwiek krytyką ze strony Pawła. Bardzo wyrozumiały człowiek ;) . Miałem okazję parę razy posłuchać Pawła na żywo na koncercie i na prawdę to co robi na gitarze budzi podziw ;). Poza tym zawsze pomoże w sprawię sprzętu , jego regulacji , doradzi w rozsądnych zakupach muzycznych . Szczerze polecam !

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2016

Świetny nauczyciel dla początkujących, oraz zaawansowanych pragnących doszlifować swój warsztat. Obeznany w wielu stylach muzycznych, co pozwala na naukę ulubionych kawałków, oraz poruszanie się w wybranym stylu - na każdej lekcji może być on inny.

avatar
Iwo / Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2016

Paweł to świetny nauczyciel z bogatą wiedzą i indywidualnym podejściem do ucznia.
Mój młody gitarzysta (9 lat) - gra na zajęciach to, co lubi, i chętnie wraca do utworów ćwicząc je w domu.

Pierwsze pytanie na zajęciach, to - 'Czego lubisz słuchać i co chciałbyś grać?' -
i nieważne, czy odpowiedzią będzie Kurt Cobain, Metallica czy B.B. King - Paweł jako wszechstronny
gitarzysta będzie w stanie poprowadzić ucznia w tym kierunku, nie gubiąc przy tym jego indywidualnego charakteru.

Paweł wprowadza też elementy wiedzy teoretycznej, ale bez większego nacisku i niejako 'mimochodem'.
Dzieki temu na pierwszej stronie szkolnego zeszytu do nut mój syn rozpisał 'soluwe na gitare' :)

Bardzo cenię również dodatkowe materiały podsyłane przez Pawła, które pozwalają zagrać utwór przy zwolnionym podkładzie,
czy zwrócić uwage na konkretny aspekt podczas domowych ćwiczeń.

Podsumowując... Zdecydowanie polecam !

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2016

Gorąco polecam :) Paweł to świetny gitarzysta z doświadczeniem w różnych stylach muzycznych. Program na zajęcia dobiera pod kątem zainteresowań ucznia, dużą wagę przywiązuje do prawidłowej techniki gry. Czas lekcji jest w stu procentach wykorzystany na naukę, ponadto po każdych zajęciach dostaję maila z informacjami i materiałami do ćwiczeń w domu do czasu kolejnej lekcji. Myślę, że jest to nauczyciel godny polecenia zarówno ludziom z pewnym doświadczeniem w grze na gitarze, jak i tym, którzy chcieliby dopiero zacząć grać :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2015

Bardzo polecam. Uczęszczam na lekcje od 3 miesięcy. Wcześniej nie miałem do czynienia z gitarą, a teraz jestem już w stanie zagrać proste kawałki jazzowe. Największym atutem lekcji jest indywidualne podejście do ucznia. Zdecydowanie polecam

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2015

Lekcje są naprawdę świetne! Oprócz "teorii muzyki", pojęć i nut człowiek uczy się też grać konkretne utwory, takie jakie lubi :) Paweł jest fantastycznym gitarzystą, zna się na gitarach, więc może również doradzić w sprawie kupna instrumentu lub wprowadzić drobne zabiegi ulepszające brzmienie. Po każdej lekcji dostaję maila z podsumowaniem i "zadaniem domowym" do ćwiczenia co naprawdę pomaga. Na lekcjach jest bardzo sympatycznie, polecam!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2015

Bardzo polecam. Doskonały kontakt z młodym uczniem (9 lat). Cierpliwy i sympatyczny nauczyciel

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2015

To świetny nauczyciel naprawdę polecam

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2015

Paweł jest świetnym nauczycielem. Genialnie gra na gitarze i przekłada tą wiedzę osobie, która chce się nauczyć grać. Jest perfekcjonistą w swoim fachu. Serdecznie polecam wszystkim, którzy myślą o tym, aby nauczyć się grać lub chcą podszkolić swoje umiejętności.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2014

Nie ma sensu szukać kogokolwiek innego. Ten człwiek jest profesjonalnym muzykiem posiadającym ogromne umiejętności, bardzo dużą wiedzę z zakresu teorii muzykii a do tego sprawdzonym dydaktykiem. Polecam.

avatar
Kubicz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2014

Nauczyciel z dużą wiedzą, którą zdecydowanie potrafi przekazać :)
Potrafi prowadzić lekcjez wielkim zaangażowaniem i cierpliwością, a to najważniejsze ! Super

avatar
Misia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2014

Polecam każdemu niezależnie od zaawansowania, niesamowity człowiek z ogromną pasją i umiejętnościami!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2014

Paweł jest znakomitym gitarzystą i nauczycielem . Na zajęciach wręcz zaraża pasją i motywuje do dalszych działań. Serdecznie polecam !

avatar
Aleks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2014

Paweł na wszystko co potrzebne nauczycielowi, ma dużą wiedzę, jest ambitny i ta ambicja zdecydowania pomaga uczniom w nauce ( przynajmniej mi), żadna minuta lekcji nie jest zmarnowana. Ogólnie to bardzo polecam.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2014

Bezstresowa atmosfera, program zajęć dopasowany do ucznia, przekazywana wiedza jest sensownie uporządkowana a każdy temat szczegółowo omawiany. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.