GM Paweł Czarnota

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Kraków
Faktura VAT

GM Paweł Czarnota

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika GM Paweł Czarnota

O mnie

http://akademiaszachowa.eu/about-2/

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2015
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
Prawo
Kursy i szkolenia
04.2006
Arcymistrz
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2019

Pan Paweł to trener pracujący z młodzieża wielowymiarowo- przekazuje tajniki wiedzy szachowej w sposób niezwykle ustrukturyzowany i klarowny, uczy kultury gry i postawy podczas zawodów, "zaraża" swoją pasją i entuzjazmem.
Zajęcia są nauką poprzez zabawę, zadawanie pytań, wzbudzanie refleksji. Synek z niecierpliwością oczekuje na każdą lekcję, bo to nie tyko merytoryka, ale także spotkanie z bardzo serdecznym, ciepłym, lubiącym pracę z dziećmi człowiekiem.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Pan Paweł to trener o wyjątkowej charyzmie i doświadczeniu, a także człowiek o ogromnej kulturze osobistej. Dzięki swojemu autorytetowi i szczeremu zaangażowaniu potrafi motywować dzieci i młodzież zarówno do gry w czasie turnieju, jak i do samodzielnej pracy. Każda lekcja z panem Pawłem to dla mojego syna ogromna porcja wiedzy, ale również wielka przyjemność.
Naprawdę polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Mieliśmy do czynienia z wieloma trenerami. Paweł ma warsztat i pasję. Czasem mówię, że mój syn jest jego wyznawcą. Zdecydowanie polecam

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2018

Moj syn uwielbia zajecia przez Skypa z Panem Pawlem. Dlatego bez zadnej watpliwosci polecam ! Warto sprobowac !

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2017

Pan Paweł jest niewątpliwie doskonałym trenerem - człowiekiem z pasją, w pełni zaangażowanym i zawsze profesjonalnie przygotowanym do zajęć. Mojego dwunastoletniego syna trenuje od kilku miesięcy, a już widoczne są postępy. Lekcje z Panem Pawłem są urozmaicone, pełne humoru a zarazem rzeczowe. Syn z niecierpliwością na nie czeka, mimo że trener jest wymagający i wysoko stawia poprzeczkę. Na pochwałę zasługuje również umiejętność motywowania do wytężonej pracy, bogata oferta materiałów szkoleniowych oraz perfekcyjne przygotowanie merytoryczne. Szczerze polecam wszystkim rodzicom, którzy chcą, by ich dziecko się rozwijało i spełniało marzenia!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2017

Pan Paweł, to nie tylko utytułowany zawodnik, ale również świetny nauczyciel. Ma doskonałe podejścia, zarówno do dzieci, jak i osób dorosłych. Z mojego doświadczenia wynika, że niezwykle ważne jest, aby nauka szachów od samego początku, prowadzona była w sposób właściwy. Decydując się na zajęcia z panem Pawłem, będziecie Państwo pewni, że uczycie się szachów w formie, w jakiej grają obecnie najlepsi zawodnicy. Zwłaszcza, w przypadku dzieci, takie metodyczne podejście gwarantuje szybkie postępy i wyklucza ryzyko nabycia, trudnych do wykorzenienia, niewłaściwych nawyków. Zdecydowanie polecam, w imieniu własnym i dziecka.

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2016

Paweł jest niezwykle cierpliwym, wyrozumiałym, a zarazem wymagającym nauczycielem. Cechuje go duże poczucie humoru, dzięki czemu na zajęciach panuje ciepła, luźna atmosfera, która pozytywnie motywuje do zdobywania wiedzy. Jest komunikatywny i troskliwy, monitoruje postępy swoich podopiecznych, również pomiędzy zajęciami. Paweł jasno awizuje, że wynik nauczania jest wypadkową współpracy i zaangażowania obu stron. Świadomość współodpowiedzialności za efekty pracy jest dodatkowym czynnikiem zachęcającym ucznia do działania. Jego podejście i metody pracy przynoszą bardzo korzystne efekty. Polecam! :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2016

Zajęcia z panem Pawłem są bardzo pouczające i prowadzone z dużym zaangażowaniem. Pan Paweł jest osobą rzetelną i wymagającą, ma duże doświadczenie szachowe i odpowiednie podejście do dzieci. Posiada bardzo rozległą wiedzę z kombinacji szachowych i znajomości debiutów. Cenię jego profesjonalizm i fachowość. Moje dziecko w krótkim czasie podniosło swój poziom gry i mam nadzieję, że dalsza współpraca będzie również owocna. Polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2016

Pan Paweł Czarnota ma duże doświadczenie trenerskie.Swoją wiedzę potrafi przekazać w przystępny i ciekawy sposób .Cechuje go wysoki profesjonalizm ,styl komunikacji ,umie dotrzeć do dziecka .Lekcje są prowadzone w sposób dynamiczny , a tematy omawiane w sposób jasny i rzeczowy .Nasz syn lubi lekcje z panem Pawłem , jest dla niego dużym autorytetem w dziedzinie szachowej . Polecam serdecznie współpracę z panem Pawłem.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2016

Wieloletnie doświadczenie zawodnicze , Paweł Czarnota w doskonały sposób przenosi na grunt trenerski. Moje dziecko trenuje już 6 rok . Bardzo dobre podejście pedagogiczne , doświadczenie , wysokiej jakości materiały szkoleniowe i odpowiednie zaangażowanie zawodnika w naukę jest gwarantem sukcesu sportowego . Trener godny zaufania , szczerze polecam .

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2016

Jako trener pan Paweł jest rzeczowy i kompetentny. Potrafi zawsze w przystępny sposób wyjaśniać skomplikowane kwestie. W sposobie prowadzenia treningu widać jego duże zaangażowanie i chęć "dania z siebie" uczniowi jak najwięcej. Posiada zarówno dużą wiedzę teoretyczną, jak i bogate doświadczenie praktyczne, a co najważniejsze, potrafi je wykorzystywać w procesie szkolenia. Bardzo dobrze dopasowuje rodzaj treningu do stopnia zaawansowania i możliwości percepcji ucznia. Treningi z panem Pawłem dają możliwość wypracowania solidnych podstaw do gry na naprawdę wysokim poziomie.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2016

Pan Paweł prowadzi lekcje w sposób bardzo ciekawy i interesujący dla dziecka, mój 10 letni syn przez pełne dwie godziny jest naprawdę skupiony i zainteresowany ( dodam, że nie należy do spokojnych i cierpliwych dzieci :-) ). Jest bardzo dobrym trenerem uważny, cierpliwy a zarazem wymagający, potrafi skutecznie zachęcić dziecko do systematycznej pracy.
Lekcje z Panem Pawłem mamy od prawie 3 miesięcy i powiem szczerze, że ewidentnie syn robi postępy.
Polecam !

avatar
Elzbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2016

Pan Paweł jest sympatycznym i cierpliwym człowiekiem, jak rownież stanowczym. Jego charyzma motywuje ucznia do ciężkiej pracy. Zawsze punktualny i przygotowany do lekcji. Syn pobiera lekcje od roku czasu i postęp jest niesamowity. Polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2016

Paweł jest świetnym trenerem.
Jest punktualny, nie kończy zajęć z zegarkiem w ręku.
O szachach wie dużo, co pokazuje jego poziom i potrafi On tą wiedzę przekazać.
Polecam Pawła jako trenera do długofalowej współpracy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.