Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Wrocław

Paweł Nowak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Paweł Nowak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Politechnika Wrocławska
Automatyka i Robotyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Żałuję, że nie ma tu wyboru oceny celującej, bo dokładnie na taką zasługuję ten korepetytor. Świetnie tłumaczy zagadnienia których nie pomogli mi przyswoić poprzedni korepetytorzy. W dodatku zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, więc przez całą godzinę masz wrażenie ze rozmawiasz z przyjacielem. Jak matematyka to tylko z Pawłem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.