Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin (Dziesiąta)
Architektura30 / 60 min

Paweł

Opis ogłoszenia

Pierwsze zajęcia 1h zupełnie za darmo!!!. Korepetycje z rysunku odręcznego przygotowującego na studia architektoniczne do wszystkich uczelni w Polsce. Indywidualne zajęcia, ewentualnie dwu osobowa grupa (ilość osób ograniczona)! Pomogę w opanowaniu takich technik jak rysunek ołówkiem, akwarelami, piórkiem oraz rapidografami. Jestem w stanie nauczyć każdego rysunku niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności!!!

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.