Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Świętochłowice
Chorzów
Katowice
Rachunkowość30 / 60 min

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego, posiadam tytuł magistrra z zakresu rachunkowości. Posiadam również ponad 5-cio letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowego. Od blisko 8 lat udzielam korepetycji z rachunkowości. Oferuję pełny zakres nauki rachunkowości, od podstaw aż po zaawansowaną rachunkowość finansową i rachunkowość zarządczą, sprawozdawczość finansową i analizę.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
25 lutego 2020

Korepetycje wydawały być się na wysokim poziomie niestety jak się później okazało zadania były wykonane źle.. Skąd o tym się dowiedziałam ? Z konsultacji z Panią Doktor z mojej uczelni... Reasumując osoba jest komunikatywna, nie mogę powiedzieć, że nie posiada wiedzy w zakresie rachunkowości, lecz rozwiązane zadania od początku musiałam poprawić, bo w każdym zadaniu był błąd, a poszłam na korepetycje, aby mieć wzór jak mam rozwiązywać zadania.. Stąd wystawiona ocena, nie mogłam przyznać innej opinii chociażby jeden wyżej, bo jednak mam zastrzeżenia co do wykonanej pracy.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2015

Korepetytor bardzo komunikatywny z niebagatelnie ogromną wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Obdarzony wybitnymi zdolonościami pedagogicznymi , reasumując potrafi w bardzo przystępny sposób wytłumaczyć najbardziej skomplikowane zaganienia .Do pana P. trafiłam po niezdanym pierwszym terminie egzaminu z "podstwa rachunkowości " moja wiedza była na poziomie zera a nawet poniżej zera :) wynikało to z faktu iż w życiu pierwszy raz miałam do czynnienia z tą dziedziną , mimo tego iż studentką UE nie jestem w programie studiów miałam ten przemiot i należało go zdać ku mojej ogromnej frustracji. Poprawki nigdy nie są przyjemne są bardzo stresujące dlatego zależało mi na znalezieniu osoby która wytłumaczy mi te " niepojęte dla mnie rzeczy " w sposób zrozumiały i profesjonalny. I na taką trafiłam , poprawka zdana , uczeń szczęliwy :) z całego serca polecem gdy ktoś potrzebuje pomocy :) .Nie jestem pojętną uczennicą mam duże zaległóści , jednak się udało i ku mojej radości nie musiałam brać warunku na studiach. Polecam- nauczyciel ostatniej szansy , pomoże nawet w bardzo ciężkich przypadkach określanych często mianem beznadziejnych- wiem to z autopsji :)

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2013

Polecam, chłopak komunikatywny, z obszerną wiedzą, słowny - z góry opłacone zadania przesłał niemal natychmiast, dzięki niemu szybko nadrobiłam zaległości i poszerzyłam swoją wiedzę z zakresu rachunkowości i pokrewnych dziedzin :) :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
19 stycznia 2011

Chłopak odwołał mi korepetycje dwie godziny przed, pisząc mi to w smsie , wiedział że mam tylko dwa dni do egzaminu porażka nikomu nie polecam

Paweł

Mając do wyboru pracę a korepetycje musiałem zostać w firmie. Tak na przyszłość, nie przygotowuje się do egzaminu na 3 dni przed, tylko na min. miesiąc przed.

avatar
sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2009

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2009

Nauczył mnie w 3 tygodnie!miałem egzamin Poprawkowy i zdałem!dzięki Nie mu Dziś witam druga klasę:)) Dzięki PAWEŁ!POLECAM!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.