Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Świętochłowice
Chorzów
Katowice

O mnie

Student Akademii Ekonomicznej, posiadam tytuł technika ekonomisty, mam ponad 2 letnie doświadczenie w księgowości. Posiadam również 3 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, oraz w przygotowaniu do egzaminów (szkoła podstawowa, gimnazjum, matura).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2015

Korepetytor bardzo komunikatywny z niebagatelnie ogromną wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Obdarzony wybitnymi zdolonościami pedagogicznymi , reasumując potrafi w bardzo przystępny sposób wytłumaczyć najbardziej skomplikowane zaganienia .Do pana P. trafiłam po niezdanym pierwszym terminie egzaminu z "podstwa rachunkowości " moja wiedza była na poziomie zera a nawet poniżej zera :) wynikało to z faktu iż w życiu pierwszy raz miałam do czynnienia z tą dziedziną , mimo tego iż studentką UE nie jestem w programie studiów miałam ten przemiot i należało go zdać ku mojej ogromnej frustracji. Poprawki nigdy nie są przyjemne są bardzo stresujące dlatego zależało mi na znalezieniu osoby która wytłumaczy mi te " niepojęte dla mnie rzeczy " w sposób zrozumiały i profesjonalny. I na taką trafiłam , poprawka zdana , uczeń szczęliwy :) z całego serca polecem gdy ktoś potrzebuje pomocy :) .Nie jestem pojętną uczennicą mam duże zaległóści , jednak się udało i ku mojej radości nie musiałam brać warunku na studiach. Polecam- nauczyciel ostatniej szansy , pomoże nawet w bardzo ciężkich przypadkach określanych często mianem beznadziejnych- wiem to z autopsji :)

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2013

Polecam, chłopak komunikatywny, z obszerną wiedzą, słowny - z góry opłacone zadania przesłał niemal natychmiast, dzięki niemu szybko nadrobiłam zaległości i poszerzyłam swoją wiedzę z zakresu rachunkowości i pokrewnych dziedzin :) :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
19 stycznia 2011

Chłopak odwołał mi korepetycje dwie godziny przed, pisząc mi to w smsie , wiedział że mam tylko dwa dni do egzaminu porażka nikomu nie polecam

Paweł

Mając do wyboru pracę a korepetycje musiałem zostać w firmie. Tak na przyszłość, nie przygotowuje się do egzaminu na 3 dni przed, tylko na min. miesiąc przed.

avatar
sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2009

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2009

Nauczył mnie w 3 tygodnie!miałem egzamin Poprawkowy i zdałem!dzięki Nie mu Dziś witam druga klasę:)) Dzięki PAWEŁ!POLECAM!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.