Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia25 / 60 min

Paweł

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z Historii i WOSu na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W szczególności zapraszam osoby, które przygotowują się do egzaminu maturalnego z powyższych przedmiotów.

Zapewniam konieczne do nauki materiały tj. niezawodne vademecum oraz notatki, również w formie elektronicznej.Historię i WOS zdałem na maturze na poziomie rozszerzonym z bardzo dobrym wynikiem (odpowiednio 92% i 88%), następnie tematyka oby przedmiotów była mi bliska na studiach wyższych. Bez problemu, w sposób jasny i efektywny mogę wytłumaczyć istotę pisania wypracowań, analizy map, wykresów, diagramów i karykatur. Przećwiczyć arkusze maturalne z lat ubiegłych, oraz podzielić się informacjami, które okazały się pomocne, gdy sam zdawałem maturę.

Jeśli chodzi o Język polski, mogę pomóc w przygotowaniach na poziomie podstawowym tj. w konsekwentnej pracy z lekturami szkolnymi i utworami literackimi.

Najchętniej zajęcia prowadzę w czytelniach bibliotek (np. na Kampusie UG), gdzie nic nie rozprasza w czasie nauki, ale w razie potrzeby mogę dojechać do miejsca wskazanego przez ucznia, najlepiej na terenie Trójmiasta.

Koszt jest sprawą indywidualną, ale oscyluje w granicach 25 złotych za godzinę.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.

Pozdrawiam Paweł

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.