Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin (Śródmieście)
Architektura35 / 60 min

Paulina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Architekt Krajobrazu udzieli korepetycji z Autocada 2D. Ponadto oferuję pomoc przy projektowaniu ogrodów,parków i innych założeń ogrodowych (w tym zabytkowych),rozrysowywaniu rysunków technicznych oraz przygotowaniu projektów do wydruku.
Jestem osobą cierpliwą i życzliwą dlatego gwarantuję naukę w przyjemnej i bezstresowej atmosferze;-). Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zawodzie Zapraszam :)

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2017

Pracowanie z Panią Pauliną to sama przyjemność. Rzetelnie pomaga rozwiązać problem. Ma dużą wiedzę a korepetycje odbywają sie w miłej atmosferze.Polecam<3

Paulina

Cieszę się, że mogłam pomóc i polecam się na przyszłość o ile zajdzie taka konieczność :) Pozdrawiam

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2016

Super nauczycielka, wszystko dokładnie tłumaczy. Zajęcia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Szczerze polecam :)

Paulina

Dziękuję :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.