Paulina Schmidt

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Biskupice
Jerzykowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,

Jestem absolwentką anglistyki na Wyższej Szkole Języków Obcych z rozszerzeniem o elementy hispanistyki. Jestem w trakcie studiów magisterskich. Posiadam liczne doświadczenie w nauczaniu dzieci języka angielskiego. Zaczynałam od tych najmłodszych, potrzebujących jak najwięcej zabawy, którą zawsze im zapewniałam podczas nauki języka angielskiego.

Gwarantuję poprawę w nauce państwa pociech w wieku gimnazjalnym i licealnym dzięki zajęciom na których każda minuta zostanie wykorzystana praktycznie:
- z każdą lekcją pogłębiamy zasób słów tematycznie
- jak najmniej teorii w nauce gramatyki, jak najwięcej praktyki!
- 60 minut wykorzystanych w 100% językiem angielskim

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 19:00
Wtorek10:00 - 19:00
Środa10:00 - 19:00
Czwartek10:00 - 19:00
Piątek10:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.