Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Poznań
Elektrotechnika40 / 60 min

Paulina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

tanio automatyka, robotyka, teoria sygnałów, teoria optymalizacji, sygnały i systemy dynamiczne
tanio, elastyczne terminy, dojazd do ucznia, korepetycje online, pomoc, przygotowanie
TYLKO ONLINE
uprzejmie proszę w miarę możliwości o pisanie maili lub wiadomości sms - nie mam możliwości odebrania telefonu

Jestem absolwentką automatyki i robotyki na Wydziale Elektrycznym Politechniki Poznańskiej. Ukończyłam klasę matematyczną w liceum św Marii Magdaleny w Poznaniu z bardzo dobrymi wynikami z matury z matematyki i fizyki zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym

Udzielę korepetycji z elektrotechniki. Mam duże doświadczenie w udzielaniu pomocy z tego przedmiotu, zarówno zagadnienia teoretyczne jak i praktyczne.

Pomoc również z zakresu pracy w matlabie/simulinku, scilabie.

Posiadam wiele materiałów Kładę duży nacisk na praktyczne podejście do zagadnień oraz zrozumienie materiału danego materiału od podstaw.

  • egzaminy, kolokwia
  • nauka na bieżąco
  • problematyka projektowa
  • MATLAB SCILAB PLC

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2015

Zdecydowanie polecam! Pani Paulina była bardzo cierpliwa, tłumaczyła w sposób bardzo zrozumiały. Pomogła mi opanować zagadnienia z matematyki do matury podstawowej, jestem bardzo zadowolony z lekcji!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2015

Pani Paulina udziela mi bieżących korepetycji na poziomie licealnym, wszystko jest dla mnie oczywiste, bez problemu pochodze do sprawdzianow, opanowalam zaleglosci. Poza tym na zajeciach jest mila atmosfera, a Pani cierpliwie tlumaczy ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2015

Otrzymałem pomoc w zadaniach projektowych z optymalizacji w Matlabie i jestem zadowolony. Szybko i sprawnie, w terminie.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Zagadnienia z automatyki wytłumaczone w sposób bardzo przystępny i zrozumiały, miałem duże braki,a egzamin udało się zdać w terminie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.