Paulina Annabelle Mosakowska Matarewicz

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Gdańsk (Zaspa)

Opis ogłoszenia

Konwersacje z języka norweskiego [JĘZYK: NORWESKI]
Marzysz o tym żeby nauczyć się mówić po norwesku? Lub potrzebujesz tego języka do pracy? A może studiujesz Skandynawistyke i potrzebujesz przygotowac się do sesji? Jeśli chcesz się nauczyć mówić po norwesku szybko i bezboleśnie to doskonale trafiłeś. Mam na imię Paulina i mieszkałam w Norwegii 23 lata. Posiadam zarówno obywatelstwo norweskie jak i polskie. Mam ukonczona szkole podstawowa i mature norweska. Na swoich zajęciach stawiam głównie na mówienie, jednak jeśli interesują Ciebie jakieś inne kwestie jestem w stanie się dostosować. Oferuje także konwersacje po norwesku i nauke poprawnej wymowy jezyka. Wszelki szczegóły dot. dokładnego kształtu zajęć są do omówienia. Czekam na wiadomość od Ciebie!
Håper jeg kan hjelpe deg. Vi snakkes.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.