Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Łódź
Zgierz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Taniec30 / 60 min

Paulina

Opis ogłoszenia

Kochasz balet? Marzysz o szkole baletowe? Ale boisz się egzaminu wstępnego? Jestem idealną osobą która pomoże w zrealicowaniu Ci tego marzenia, a brak drążka czy mała powierzchnia to nie problem. Znam system rekrutacji od podszewki oraz późniejszą naukę. Jesli balet to tylko pasja i chcesz się jej nauczyć ale nie jest to sposób na przyszłość, pomogę Ci rozwinąc skrzydła.

Techniki w których chetnie pomogę:
- balet
- jazz
- modern

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 22:00
Wtorek
Środa16:00 - 22:00
Czwartek
Piątek18:00 - 22:00
Sobota16:00 - 22:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.