Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (wszystkie)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 / 60 min

Paulina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

EGZAMIN 8 klasisty, GIMNAZJALNY, MATURA? Zapraszam na korepetycje z uśmiechem, pasją i zaangażowaniem :) MATEMATYKA CHEMIA FIZYKA ! Korepetycje w przyjaznej atmosferze, gdzie czas mija szybko, a wiedza jest systematycznie utrwalana.

Obecnie pracuję w Europejskiej Szkole Korepetycji. Na moje zajęcia zawsze przygotowuję materiały – wzory oraz przykładowe schematy, które każdemu uczniowi pomogą przebrnąć przez wszystkie problemy z zadaniami. Jestem osobą cierpliwą, rzetelną i z pasją i zaangażowaniem podchodzę do moich uczniów. Satysfakcja oraz efekty końcowe są dla mnie najważniejsze.

Z powodzeniem nauczam: matematyki, chemii oraz fizyki do poziomu rozszerzonego .
Zapraszam gorąco
Paulina 519 759 169

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2016

Polecam w 100% ! Pani Patrycja sprawiła, że moja córka nie tylko poprawiła oceny i nie jest już zagrożona, ale co najważniejsze już nie boi się chemii! Polecam jej pomoc i na pewno w razie potrzeby będziemy wracać Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję! :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2016

Bardzo miła i kompetentna osoba ,a co najważniejsze przy mojej córce, cierpliwa. Z czystym sumieniem polecam Panią Patrycję .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.