Paulina Wójcik

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Kozienice
Radom
Lublin
Warszawa
Pionki
Zwoleń
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia z języka angielskiego - indywidualne lub w parach. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Gwarantuję przyjemną, bezstresową atmosferę, ciekawe zajęcia, wykorzystanie różnych metod nauczania, gier oraz nowoczesnych technologii.

Posiadam doświadczenie w przygotowaniu do:
- egzaminu ósmoklasisty
- matury podstawowej i rozszerzonej
- certyfikatów: PET, KET, FCE, CAE, BEC Preliminary i Vantage
- egzaminów uniwersyteckich.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska z przygotowaniem pedagogicznym. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach oraz webinarach.

Zajęcia indywidualne online: 60 zł/60 min lub 45 zł/45 min,

w parze 40 zł/os/60 min. lub 30 zł/os./45 min.

ZAPRASZAM!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 18:00
Wtorek09:00 - 18:00
Środa09:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 18:00
Piątek09:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Paulina Wójcik
Warszawska 16
26-900 Kozienice
NIP: 812-184-31-96

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2009
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Licencjat
filologia angielska - spec. nauczycielska
10.2009 - 06.2011
Społeczna Akademia Nauk w Warszawie
Magister
Filologia angielska spec. język biznesu
Kursy i szkolenia
08.2016
Praktyczny Trening Multimedialny - Anna Popławska
10.2016
Spice Up Your Kids online - Anna Popławska
03.2017
Wiosna w szkole językowej - Business Steps
05.2017
Zlot Metodyków - EduNation
10.2017
EduKids Online - EduNation
11.2019
Rewelacje 2 - konferencja poświęcona psychologii relacji w edukacji
Doświadczenie
11.2012 - aktualnie
English Zone Paulina Wójcik

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Paulina to wymagający nauczyciel, który prowadzi ciekawe i informatywne lekcje języka hiszpańskiego przez internet. Jestem bardzo zadowolona z postępów i polecam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Wspaniała i ciepła osoba, która w kompetentny sposób przekazuje wiedzę i uczy języka, dzięki niej moja nauka angielskiego stała się przyjemnością. Z czystym sumieniem polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Paulina jest wymagającym nauczycielem, lekcje są ciekawe, różnorodne i przyjemne. Polecam wszystkim!

avatar
Mike
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Dzięki Paulina przełamałem swoje bariery. Zrobiłem duży postępy, w rozumieniu języka jak i mówieniu. Paulina is a great teacher because is warm, accessible, enthusiastic and maintains professionalism, as well as, helping to to improve my English language skills, pronunciation and make the most every lesson. Na lekacjach panuje bardzo miła, luźna atmosfera. :) POLECAM

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Z Panią Pauliną uczę się języka hiszpańskiego online. Zajęcia prowadzone są metodą bezpośrednią, z której jestem bardzo zadowolona. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do zajęć prowadzonych przez internet, ale jest to wygodna forma nauki w domu. Polecam w 100% ;)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Pani Paulina jest bardzo dobrym nauczycielem języka angielskiego - ma dobre przygotowanie metodyczne w zakresie nauczania i świetnie zna język angielski. Jest zawsze przygotowana do zajęć i dzięki swojemu zaangażowaniu potrafi nadać im właściwe tempo. Lekcje, z powodzeniem, odnywają się on line. Pani Paulina to dobry adres. Polecam. Anna Ch

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Polecam każdemu lekcje z panią Pauliną. Zajęcia są bardzo interesujące, a na zajęciach panuje miła atmosfera. Pani Paulina jest bardzo cierpliwa, fajnie tłumaczy zasady gramatyczne, stosując różne sposoby przekazywania wiedzy. Widać, że nauczanie jest jej pasją.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Nie jest łatwo znaleźć takiego nauczyciela, wykwalifikowanego, pełnego pasji i zaangażowania, ale mi się to udało. Pani Paulina bardzo umiejętnie przekazuje swoją wiedzę, a zajęcia przez nią prowadzone są ciekawe i dobrze zorganizowane. Każda lekcja była dla mnie przyjemna i efektywna.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2020

Pani Paulina proponuje szeroki wachlarz ciekawych e-narzędzi, dzięki którym opanowanie i powtórzenie materiału staje się szczególnie przyjemne i wciągające. Innowacyjne podejście do nauki języka jest tylko jednym z plusów zajęć prowadzonych przez panią Paulinę. Zajęcia prowadzone są w bezstresowej atmosferze, a każde kolejne spotkanie to systematycznie podnoszona poprzeczka. Polecam.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2020

Super, bardzo polecam,angielski na najwyższym poziomie, bardzo duże zaangażowanie nauczyciela, mnóstwo materiałów dodatkowych do pracy a ponadto Pani Paulina jest bardzo miłą i przesymatyczną osobą.
W 100% Polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2016

Moja córka i ja, jesteśmy bardzo zadowolone z korepetycji u Pani Pauliny. Świetnie prowadzi lekcje z języka angielskiego, potrafi nauczyć i zachęcić do nauki. Poziom nauczania tego języka w szkołach jest bardzo średni, dlatego zdecydowałam się na lekcje u Pani Pauliny. Efekt jest rewelacyjny, gdyż nawet w gimnazjum córka kończy angielski z oceną celującą. Jest przemiłą osobą i ma świetny kontakt ze swoimi uczniami, co potwierdza moja córka. Jako matka życzyłabym sobie, żeby wszyscy nauczyciele byli tacy jak Pani Paulina. Spotykałam się z różnymi korepetytorami, ale Pani Paulina jest zdecydowaną liderką. Szczerze ją bardzo polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2016

Niestety zawsze trafiałam na słabych nauczycieli języka angielskiego w szkole. Właśnie dlatego od gimnazjum chodze ma zajecia do Pani Pauliny. Zajecia są ciekawe, dostosowane do tego, czego akurat potrzebuję. Atmosfera jes zawsze pozytywna, jeszcze nigdy się u Pani Pauliny nie stresowałam ☺ właśnie dzięki tym lekcjom cudem zdałam egzamin gimnazjalny na 95%. Teraz idę do drugiej klasy liceum i nie wyobrażam sobie zdać dobrze matury bez przygotowania z Panią Paulina, dzieki której mój poziom języka angielskiego podniósł się znacznie. Wszystkim naprawdę polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.