Paulina Juszczak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Mosina
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego po ósmej klasie. W pracy z uczniem uwzględniam wszystkie obszary objęte wymaganiami egzaminacyjnymi, kładąc jednocześnie akcent na zagadnienia, które z mojego doświadczenia egazminatora wydają się najważniejsze.
Udzielam także korepetycji pomagających opanować bieżący materiał obowiązujący na lekcjach języka polskiego. Uczę, jak poprawnie zredagować wypracowanie w wymaganej formie wypowiedzi, jak interesująco zinterpretować tekst literacki czy przygotować się do sprawdzianu gramatycznego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1984 - 06.1990
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.