Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Skrzyszów
Szynwałd
Łękawica
Tarnów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia45 / 60 min

Paulina

Opis ogłoszenia

Jeśli masz problem z zadaniami domowymi, a oceny z kartkówek, czy sprawdzianów nie są takie jak chciałbyś/chciałabyś, to mogę pomóc Ci to zmienić. Jestem absolwentką Chemii oraz Technologii Chemicznej. Posiadam wykształcenie pedagogiczne połączone z wieloletnią praktyką korepetytorską.Jeśli masz problem z zadaniami z chemii na poziomie gimnazjum lub liceum to zapraszam do współpracy. Możemy korzystać z materiałów, które sama opracowuje, ale możemy rozwiązywać również i te zadania które są u Ciebie w książce. Cena za zajęcia to: 45 zł/60 minut, jeśli zajęcia odbywałyby się u mnie.Możliwy jest również dojazd na terenie TarnowaZainteresowanych serdecznie zapraszam :-)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2016
Akademia Górniczo Hutnicza w Krakowie
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.