Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań

Paulina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Paulina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2018

Jestem na korepetycjach u Pani Pauliny dopiero od września, i już umiem pisać rozprawki powyżej 80%. Nawet zmieniliśmy częstotliwość zajęć z jednego spotkania na tydzień na jedno spotkanie na 2 tyg, bo tak dobrze mi idzie. Najlepsza nauczycielka jaką miałam.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2015

Dzięki Pani Paulinie zdałam maturę na 90%, a bałam się, że w ogóle nie zdam. Teraz chodzi do niej moja siostra i też jest baaardzo zadowolona :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2015

Chodzę na korepetycje od 3msc i nie tylko nauczylam sie wiecej niz przez caly czas liceum, ale tez dostaje same dobre oceny i nie boje sie nowej matury ustnej. Wczesniej nie mialam pojecia jak pisac wypracowania, a teaz probna pisemna napisalam na 80% Super podejscie. Pani Paulina jest wymagajaca, ale potrafi wszystko dokladnie wytlumaczyc i malo zadaje, duzo pracuje sie z nia na korkach i wiem, ze zdam mature bardzo dobrze. Zaluje teraz, ze nie wybralam rozszerzenia z polskiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.