Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Kraków

Paulina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Paulina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2021
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2021

Z Panią Pauliną syn pracuje od początku tego roku szkolnego. Po tych kilku miesiącach widać zarówno poprawę w ocenach jak i w wynikach osiąganych w zadaniach maturalnych. Syn jest zadowolony z stosowanych metod nauczania a ja ze swojej strony mogę dodać, że Pani Paulina jest zdecydowanie osobą bardzo zaangażowąną w lekcje.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2021

Pani Doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Jest wspaniałym dydaktykiem. Ma ogromną wiedzę. Zawsze przesyła dużo materiałów i arkuszy maturalnych.
Bardzo dobrze przygotowała mnie do matury, dzięki czemu dostałem się na wymarzone studia :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.