Paulina Kapała

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Gliwice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chciałabym zaoferować Państwu korepetycje z Języka Polskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej (poziom podstawowy). Jestem studentką, dysponującą szeroką wiedzą dotyczącą naszego Ojczystego Języka. Posiadam 4- letnie doświadczenie w nauczaniu i masę zadowolonych osób które skorzystały z mojej pomocy :) Pomagam w przygotowaniu do sprawdzianów, kartkówek, egzaminu gimnazjalnego, matury, a także w nadrobieniu zaległości.

Korepetycje odbywają się w domu u nauczyciela, istnieje także możliwość dojazdu do ucznia (na terenie Gliwic).

Formę zajęć dostosowuję do wieku ucznia.

Dysponuję materiałami własnymi, jestem zaznajomiona z obecnymi normami dotyczącymi przeprowadzania egzaminów gimnazjalnych/maturalnych.

Zapraszam na korepetycje !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Paulina Kapała
Jerzego Bajana
44-100 Gliwice
NIP: 6312685637

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.