Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Zgierz
Ozorków

O mnie

Jestem studentką drugiego roku filologii angielskiej z elemantami translatoryki i języka biznesu. Uwielbiam uczyć się języków obcych. Uczę się też francuskiego i hiszpańskiego. W tym roku dzięki programowi Erasmus + i możliwości studiowania we Włoszech zaczęłam się uczyć włoskiego i otrzymałam certyfikat na poziome A1. Język angielski od zawsze był moją pasją (tak samo jak inne języki). Chętnie się go uczę- poznając nowe słówka i zwroty. Chciałabym swoją wiedzę na ten temat przekazać innym osobom :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.