Paulina Toczydłowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos20 - 30 / 60 min

Paulina Toczydłowska

Opis ogłoszenia

Hej :) Jestem studentką V roku prawa dziennego, na UwB. Chętnie udzieliłabym korepetycji z Wosu. Poziom rozszerzony a także podstawowy, zależy od was. Moje wyniki z Wosu, to rozszerzenie zdane na 80%. Miałam już 6 uczniów z rozszerzenia, które cieszą się teraz studiami i matura zdaną na ponad 70%. Zakres mojej nauki to wszystko co wam jest potrzebne. Mogę jedynie nauczyć was pisania pracy maturalnej(dokładnie opisać jak powinna wyglądać takie wypracowanie, z czego ma się składać i dać kilka wskazówek pomocnych w pisaniu) a także zajmuje się częścią teoretyczna- czyli "suchą wiedzówką" z każdego rozdziału: społeczeństwo, państwo, polityka, prawo, organizacje międzynarodowe, konflikty zbrojne itp. A także organizuję i uczę rozwiązywania "źródeł". Jeśli kogoś interesuje to skończyłam II LO. Cena to jedyne 30 za wybrany przez was materiał. Najlepiej kontaktować się telefonicznie:517354382. POZDRAWIAM!

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota10:00 - 21:00
Niedziela10:00 - 21:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.