Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Winogrady)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką germanistyki na UAM, ukończyłam kilka kursów językowych w Niemczech na poziomie C2. W moje doświadczenie wpisane jest dwutygodniowe szkolenie zawodowe w Senftenbergu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego, obecnie pracuję w firmie świadczącej usługi dla klienta niemieckiego, co oznacza że język niemiecki jest moim narzędziem pracy. Jestem osobą zorganizowaną, otwartą, zainteresowaną dydaktyka i oczywiście językiem niemieckim, cierpliwą i empatyczną.

- Dokładam wszelkich starań, by moi najmłodsi uczniowie - często poprzez zabawę - nabyli podstawowe umiejętności językowe, które stworzą bazę wyjściową do dalszej nauki języka niemieckiego.

- Zbiory materiałów, arkuszy maturalnych, znajomość aktualnych wymogów maturalnych i kryteriów Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego: uczenie się, nauczanie i ocenianie oraz moje doświadczenie umożliwiają mi efektywne przygotowanie uczniów do matury.

- Przygotuję do Zertifikat Deutsch, Zentrale Oberstufenprüfung, i. in…

Zapraszam wszystkich, którzy muszą szybko i sprawnie podszkolić swoje umiejętności językowe, którzy potrzebują pomocy w nauce języka niemieckiego, którzy pragną od początku poznać tajniki tego języka bądź osoby, którym znajomość języka niemieckiego ułatwi realizacje obowiązków zawodowych!!!

Czekam na telefon: 667-300-027 Paulina.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.