Patrycja Perz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa (Mokotów)

O mnie

Witam! Jeśli chcesz się nauczyć języka angielskiego albo masz zaległości do nadrobienia, chcesz się przygotować do matury czy po prostu poprawić swoje zdolności komunikatywne to serdecznie zapraszam na korepetycje!

Uczę się angielskiego ponad 18 lat, ukończyłam studia z Europeistyki na Uniwersytecie Wrocławskim w języku angielskim i chętnie pomogę Tobie. Udzielę lekcji języka angielskiego od podstaw i na poziomie średnio zaawansowanym. Zajęcia mogą odbywać się u mnie lub u Ciebie, jak również przez Skype. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2013
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
European studies
10.2013 - 07.2015
Uniwersytet Wrocławski
Magister
European studies
Kursy i szkolenia
03.2016
Certyfikat CAE - Certificate in Advances English (C1)
Doświadczenie
01.2011 - 05.2013
Newind
Tłumaczenia dokumentów w następujących językach: Polski, rosyjski, angielski
10.2014 - aktualnie
Korepetycje
Zajęcia i konwersacje z języka angielskiego na różnym poziomie (A1 do B2 włącznie). Zajęcia w formie zabawy edukacyjnej z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zajęcia konwersacyjne prowadzone przez Skype. Przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej z języka angielskiego (ustnej i pisemnej).

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.