Patryk Groszyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz

Patryk Groszyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Patryk Groszyk

O mnie

Studiuję medycynę, a dokładniej kierunek lekarski na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Dzięki dobrze napisanej maturze aktualnie jestem na 5 roku, a wszystkie sesje (egzaminy) zaliczyłem w pierwszym terminie! ;)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy
MEDYCYNA - LEKARSKI
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Korepetytor
Od września 2018 roku udzielam korepetycji zarówno stacjonarnie jak i zdalnie.
10.2019 - 12.2020
Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland
07.2020 - aktualnie
Samorząd Studencki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
01.2021 - aktualnie
Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland
10.2021 - aktualnie
Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2022

Korepetycje z biologii u Patryka to czysta przyjemność! Patryk do każdego ucznia podchodzi indywidualnie i nawet najtrudniejsze zagadnienia tłumaczy w taki sposób, żeby uczeń bardzo szybko je zrozumiał. Patryk wykazuje również ogromną cierpliwość w tłumaczeniu trudnych dla ucznia zagadnień i nie odpuści dopóki uczeń nie zrozumie. Z ogromnym zaangażowaniem przygotowuje materiały na zajęcia i przemyca różne ciekawostki ze świata medycyny, przez co zajęcia są jeszcze ciekawsze. Z całego serca polecam korepetycje u Patryka!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2021

Patryk jest korepetytorem z ogromną cierpliwością. Najtrudniejsze rzeczy potrafi wytłumaczyć na prostych przykładach, dzięki czemu biologia staje się przyjemna. Na każdych zajęciach przemyca wartościowe ciekawostki. W niecałe 8 miesięcy przerobiliśmy od podstaw materiał potrzebny mi do napisania matury z biologii na takim poziomie, bym mogła starać się o przyjęcia na studia lekarskie, co świadczy o jego niesamowitym zaangażowaniu. Do każdych zajęć sumiennie przygotowywał potrzebne materiały. Nie mogłam trafić na lepszego korepetytora.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.