Patryk Brandt

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Zgierz
Ozorków
Aleksandrów Łódzki
Łódź
Stryków

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem mianowanym j. angielskiego, magistrem filologii angielskiej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym oraz korporacyjnym w grupie a także 1 na 1. Nacisk kładę na komunikację a celem moich zajęć jest maksymalne wykorzystanie potencjału słuchacza w miłej atmosferze.

Oferuję:

  • Przygotowanie do egzaminów
  • Kursy języka angielskiego dla klientów korporacyjnych oraz instytucjonalnych
  • Naukę j. angielskiego według indywidualnych potrzeb
  • Zajęcia online

Obszar działalności: Zgierz, Ozorków, Łódź, Aleksandrów Łódzki, Stryków

Oferuję również zajęcia ONLINE, w prowadzeniu których również posiadam doświadczenie. Jest to idealne rozwiązanie dla tych którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy bądź mieszkają w miejscach gdzie dostęp do stacjonarnych kursów jest ograniczony.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.