Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec
Będzin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

*Wolne miejsca *
PROMOCJA!!!
Witam. 
Udzielę korepetycji z jezyka niemieckiego (podstawa).
Pomogę w odrabianiu lekcji, nadrobieniu materiału oraz przygotuje do sprawdzianów i kartkówek. Moi uczniowie są zadowoleni z prowadzenia przez ze mnie zajęć oraz odnoszą sukcesy w nauce. Jeśli Twoje dziecko nie lubi języka niemieckiego lub ma z nim trudności  to zapraszam do kontaktu, sprawie ze dziecko będzie zachwycone i odniesie sukces w nauce :) 

PROMOCJA!!!TYLKO DO 31 PAŹDZIERNIKAJeśli chcesz, abym udzielała Twojemu dziecku korepetycji, ale boisz się nauki zdalnej to skorzystaj z promocji.Od 1 Września do 31 Października pierwsza lekcja 60 min za darmo, bez zobowiązań. Więc jeśli chcesz sprawdzić jak wyglądają korepetycje zdalne zemną nie czekaj tylko napisz do mnie 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota00:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2020

Bardzo miła i kompetentna lektorka. Praca z snem przyniosła w krótkim czasie bardzo dobre efekty.. Pani potrafi zachęcić dziecko do pracy. Polecam Panią Patrycję na 100%.. Mam nadzieję, że od września dalej będzie udzielać synowi korepetycji.

Patrycja

Bardzo dziękuje za opinie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.