Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec
Będzin

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Patrycja

O mnie

Masz trudności z matematyką lub niemieckim? To doskonale trafiłeś. Mam indywidualne podejście do każdego ucznia, potrafię wytłumaczyć każdy materiał w prosty sposób. Jestem absolwentką liceum ogólnokształcące A maturę zdałam na bardzo dobrym poziomie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2020

Bardzo miła i kompetentna lektorka. Praca z snem przyniosła w krótkim czasie bardzo dobre efekty.. Pani potrafi zachęcić dziecko do pracy. Polecam Panią Patrycję na 100%.. Mam nadzieję, że od września dalej będzie udzielać synowi korepetycji.

Patrycja

Bardzo dziękuje za opinie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.