Patrycja Seweryn

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kraków (wszystkie)

Patrycja Seweryn

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/54 opinie
Dla użytkownika Patrycja Seweryn

O mnie

Od kilku lat udzielam lekcji plastyki dla dzieci, które są okazją do wyjątkowego przeżywania spotkania ze sztuką zarówno dla mnie, jak i, mam nadzieję, także dla moich uczniów. Nawiązuję ciepły kontakt i porozumienie ze swoimi uczniami, którzy (do tej pory) odpowiadają na to spontanicznym rozwijaniem talentu i entuzjazmem twórczym…Mam dużą cierpliwość i empatię oraz zamiłowanie do nauczania jak i wrażliwość artystyczną pozwalającą mi na bycie skutecznym i bezstresowym nauczycielem plastyki dla dzieci….:) Zapraszam młodych miłośników sztuki na zajęcia :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 10.2001
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Dziennikarstwo i komunikowanie masowe
10.2016 - 11.2016
ASP Kraków
Malarstwo
Kursy i szkolenia
06.1996
Kurs przygotowawczy na Akademię Sztuk Pięknych
06.2016
Kurs przygotowawczy na krakowską ASP - Akademia Otwarta
06.2016
Kurs Decoupage'u w KDK ul. Bobrowskiego, Kraków
Doświadczenie
09.2008 - 04.2009
Przedszkole prywatne "Samuel"
Realizowałam autorski program zajęć plastycznych z dziećmi przedszkolnymi w wieku lat 4, wykorzystywaliśmy do pracy pastele olejne, farby, krepinę, kolorowy papier, kredki akwarelowe. Poznawaliśmy różne nowatorskie techniki plastyczne.
09.2015 - aktualnie
Prywatny nauczyciel plastyki - samozatrudnienie
Od trzech lat uczę dzieci plastyki udzielając prywatnych lekcji w domach uczniów. Jest to wspaniała przygoda dla mnie, cieszę się także z pozytywnych opinii młodych adeptów sztuki. Nauczanie plastyki to moja pasja.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Pani Patrycja ma przede wszystkim wspaniały kontakt z dzieckiem, a jej zajęcia są ciekawe i pomagają dziecku uwierzyć, że praktyka czyni mistrzem. Są również zawsze przemyślane i dobrze przygotowane. Widzę u dziecka postępy i radość z odkrywania swoich możliwości twórczych. Polecam wszystkim tą sympatyczną Panią!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 sierpnia 2019

Nie polecam tej osoby brak chęci do nauczania ludzi brak dobrego kontaktu z uczniem jeśli ktoś marzy o prawdziwej nauce i o prawdziwych lekcjach to nie polecam tej Pani

Patrycja Seweryn

Przykro mi, z tego powodu, ze Pani Kaja wydaje sie byc zawiedziona, ale to chyba pomylka, gdyz nie mialam uczennicy o tym imieniu. Pozdrawiam Pania, Pani Kaju.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2019

Szczerze polecam pania Patrycje, jest swietnym, fachowym i serdecznym nauczycielem.
Ma dobry kontakt z dziecmi i doroslymi, potrafi zachecic uczniow do pracy i do otwarcia sie na sztuke.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2019

Serdecznie polecam Panią Patrycję :) Posiada szeroką wiedze z róznych dziedzin, jest cierpliwa, na zajęcia przychodzi przygotowana i wkłada w nie całe serce.
Pomogła mi w pisaniu trudnego zadania, nakierowała na odpowiedni tor i rozwineła twórcze pokłady.
5/5

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.