Patrycja Just

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

W związku z trwajacą pandemią musieliśmy przenieś swoją rzeczywistość do świata wirtualnego. Nie dla wszystkich jednak ta zmiana była pomocna przez co edukacja wielu dzieci ucierpiała. Mam nadzieję, ze tym ogłoszeniem przyjdę na pomoc wielu z was i razem uda nam się ….

Oferuję pomoc w nauczaniu początkowym: pomoc w rozwiązywaniu zadan domowych (nie wykonuje pracy za uczania, a dbam o to by jak najlepiej zrozumiał temat), pomoc w wyrównaniu poziomu ( ponowne wytłumaczenie, szukanie najciekawszych sposobów), rozwiązywanie zadan nad programowych, sprawdzanie wypracowac i zadan.

Zachecam do współpracy :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 06.2018
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. F.Chopina
specjalność- altówka
09.2019 - aktualnie
Liverpool Institute for Performing Arts
Music, Theater, Entertaiment and Event Management
Kursy i szkolenia
06.2020
Imperial College London- Creative Thinking
12.2020
EF Standart English Test C2
Doświadczenie
10.2017 - aktualnie
Nauczyciel angielskiego (dodatkowy)
Prowadzenie prywatnych zajęć z nastawieniem na praktyczne wykorzystanie języka u osób dorosłych jak i dzieci i młodzieży od 6-16 lat.
10.2018 - 06.2019
Szkoła Języków obcych
Nauczyciel dodatkowy języka angielskiego dzieci w szkole podstawowej. Nauka poprzez zabawę i praktyczne wykorzystanie języka.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.