Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauka jeżyka niemieckiego z Native Speakeren (Muttersprachler)

Urodzony i wychowany w Szwajcarii oraz absolwent kierunku ekonomicznego w Niemczech w Kolonii oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe na terenie Niemiec.
Podczas studiów miałem pierwszy raz możliwość udzielenie osobie korepetycje językowe i od tamtej chwili, mimo odrębnej ścieżki naukowej zawodowej nie zaprzestałem udzielać pomocy tam gdzie mogę i gdzie jest chęć.

Jak najbardziej jest to możliwe podchodzę to każdego ucznia indywidualnie uwzględniając cele nauki, osobowość itp. faktory które znacznie wpływają na osiągane rezultaty. Lekcje prowadzone są z zakresu:

- podstawy języka (poziom A1,A2)
- poziom zaawansowany (B1,B2 – C1,C2)
- przygotowanie do certyfikatów (m.in. TestDaF, KDS, GDS itp. )
- konwersacje
- przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych
- pomoc w pisaniu prac naukowych
- tłumaczenia
- zajęcia dla firm

Zajęcia mogą się odbyć na terenie całej warszawy (możliwy dojazd), oraz globalnie poprzez Skype’a.

Ich freue mich schon auf euch!!!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
18 listopada 2018

Pan Patrick umówił się ze mną na lekcje, po czym pomylił lokalizację kawiarni. Po rozmowie telefonicznej ustaliliśmy, że poczekam na niego 15min (tyle miał trwać dojazd do kawiarni, w której się umówiliśmy). Po 25 min czekania zadzwoniłam jednak pan Patrick wyłączył już telefon. Po powrocie do domu próbowałam skontaktować się ponownie jednak dalej nie dostałam żadnej wiadomości :) Nie wiem jak wyglądają lekcje z panem Patrickiem jednak napewno mogę stwierdzić, że nie szanuje on czasu innych i z t tego powodu nie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.