Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa

Patrick

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2,0/51 opinia
Dla użytkownika Patrick

O mnie

Nauka jeżyka niemieckiego z Native Speakeren (Muttersprachler).Urodzony i wychowany w Szwajcarii oraz absolwent kierunku ekonomicznego w Niemczech w Kolonii oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe na terenie Niemiec.Podczas studiów miałem pierwszy raz możliwość udzielenie osobie korepetycje językowe i od tamtej chwili, mimo odrębnej ścieżki naukowej zawodowej nie zaprzestałem udzielać pomocy tam gdzie mogę i gdzie jest chęć. Jak najbardziej jest to możliwe podchodzę to każdego ucznia indywidualnie uwzględniając cele nauki, osobowość itp. faktory które znacznie wpływają na osiągane rezultaty. Lekcje prowadzone są m.in. z zakresu:- podstawy języka (poziom A1,A2)

- poziom zaawansowany (B1,B2 – C1,C2)

- przygotowanie do certyfikatów (m.in. TestDaF, KDS, GDS itp. )

- konwersacje

- przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych

- pomoc w pisaniu prac naukowych

- tłumaczenia

- zajęcia dla firmZajęcia mogą się odbyć na terenie całej warszawy (możliwy dojazd), oraz globalnie poprzez Skype’a.Ich freue mich schon auf euch!!!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
18 listopada 2018

Pan Patrick umówił się ze mną na lekcje, po czym pomylił lokalizację kawiarni. Po rozmowie telefonicznej ustaliliśmy, że poczekam na niego 15min (tyle miał trwać dojazd do kawiarni, w której się umówiliśmy). Po 25 min czekania zadzwoniłam jednak pan Patrick wyłączył już telefon. Po powrocie do domu próbowałam skontaktować się ponownie jednak dalej nie dostałam żadnej wiadomości :) Nie wiem jak wyglądają lekcje z panem Patrickiem jednak napewno mogę stwierdzić, że nie szanuje on czasu innych i z t tego powodu nie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.