Patryk Pawlik

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Częstochowa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka30 - 50 / 45 min

Patryk Pawlik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Dojazd do ucznia: Udzielam korepetycji z nauki gry na wszystkich instrumentach klawiszowych oraz na akordeonie guzikowym, bądź klawiszowym oraz z harmonii, kształcenia słuchu i zasad muzyki. Jestem studentem edukacji muzycznej na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Ukończyłem Państwową Szkołę Muzyczna Ist. w Pińczowie, oraz Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczna im. F. Chopina w Krakowie na akordeonie (ocena Bardzo dobra oraz fortepianie (ocena Bardzo dobra). Jestem także od ponad roku organistą w jednej z częstochowskich prafii. Postaram się przekazać moją wiedzę w bardzo ciekawy i interesujący sposób. Cena do uzgodnienia. Proszę o kontakt pod nr telefonu 512 237 700

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mieczyslaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
1 października 2019

Bardzo słaby, pod wieloma względami. Nie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.